Była "króliczkiem Playboya". Teraz twierdzi, że kobiety po 50-tce nie mogą nosić spódnic mini

Angie Best jako "króliczek Playboya" odłaniała sporo ciała. Teraz ma 70 lat i postanowiła zacząć moralizować. Według niej dojrzałe kobiety nie powinny odsłaniać nóg.

Angie Best to angielska modelka, która była również jednym ze słynnych "króliczków Playboya". Popularność przyniosło jej również małżeństwo z piłkarzem Manchesteru United, George'em Bestem. Dziś kobieta ma 70 lat. Jej opinia na temat ubioru dojrzałych kobiet może dziwić. 

 

Angie Best o krótkich spódniczkach. Nie wypada?

Angie Best zapewnia, że ćwiczy każdego dnia. To właśnie ćwiczeniom zawdzięcza zgrabną sylwetkę i smukłe nogi. Mimo to, kobieta nie zamierza ich odsłaniać. W rozmowie z "The Sun" mówi:

Nie ma mowy, żebym w wieku 70 lat nosiła krótką spódniczkę. 

Modelka twierdzi, że z wiekiem nogi, nawet umięśnione, wyglądają gorzej. Celebrytkę odstrasza zwłaszcza widok pomarszczonej skóry wokół kolan. W rozmowie dodaje:

Na litość boską, kto chce patrzeć na cellulit na czyichś nogach?

Były "króliczek Playboya" radzi. Dieta, siłownia i ładne majtki 

Angie Best uważa, że dojrzałe kobiety powinny ubierać się elegancko i z klasą. Dla kobiet po 50-tce, które nie chcą jednak rezygnować z krótkich spódniczek ma kilka rad. Po pierwsze, w myśl zasady "jesteś tym, co jesz" powinny one dbać o prawidłową dietę. Zaleca im również wizyty na siłowni, aby wyeksponowane nogi prezentowały się zgrabnie. 

 

Angie Best doradza również, aby do spódniczki założyć szpilki, dzięki którym nogi będą wydawały się dłuższe. Wspomina również o odpowiednim doborze bielizny, czyli ładnych majtkach. Najgorszą rzeczą jaka według niej może się stać, to pochylenie się w krótkiej spódniczce, która odsłoni brzydką bieliznę

Zobacz wideo Kate Hudson zaprezentowała domowy trening na nogi

Krótka spódniczka dla dojrzałej kobiety. Dlaczego nie?

Trzeba przyznać, że była modelka ma dość specyficzne poglądy na temat ubioru dojrzałych kobiet. Jej słów nie należy jednak traktować jako obowiązujących reguł, a jedynie jako opinię. Wiele kobiet po 50-tce czuje się i wygląda świetnie w spódniczce mini. Angielska dziennikarka, Vanessa Feltz, również w rozmowie z "The Sun" mówi:

Dlaczego miałbyś mierzyć się z jakimś wyimaginowanym standardem lub nie mieć pozwolenia na noszenie czegoś ze względu na swój wiek?

To stanowisko jest nam zdecydowanie bardziej bliskie. Dojrzałe kobiety powinny nosić to, w czym czują się dobrze, a nie to, na co ktoś im "pozwala". 

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o: