Tak Kasia Cerekwicka wyglądała w 1998 roku. Poznalibyście? "Jakby to było wczoraj"

W 1998 roku Kasia Cerekwicka dopiero rozpoczynała swoją karierę muzyczną. Młodziutka wokalistka wystąpiła podczas jubileuszu programu "Szansa na sukces". Niedawno gwiazda przypomniała o tym wydarzeniu i opublikowała zdjęcie sprzed ponad 24 lat. Rozpoznalibyście ją?

W 1997 roku Kasia Cerekwicka zadebiutowała na polskiej scenie muzycznej. Pochodząca z Koszalina wokalistka wzięła udział w jednym z odcinków programu "Szansa na sukces". Niedawno piosenkarka przypomniała fanom, jak wyglądała na samym początku swojej kariery.

Zobacz wideo Kasia Cerekwicka postarzyła się do teledysku. "Wiek to jest tylko cyfra albo liczba"

Więcej podobnych artykułów o gwiazdach przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Kasia Cerekwicka debiutowała w programie "Szansa na sukces".

Urodzona w Koszalinie Katarzyna Cerekwicka w młodości uczyła się w szkole muzycznej i... technikum samochodowym. Piosenkarka jednak nie zdecydowała się na zostanie mechanikiem i postanowiła rozwijać karierę muzyczną. W 1997 roku "Katarzyna z Koszalina" wzięła udział w programie "Szansa na sukces", w którym zaśpiewała piosenkę "Wyszłam za mąż, zaraz wracam" z repertuaru Ewy Bem.

Jak sama przyznała w programie "Pytanie na śniadanie", to właśnie tej piosenki obawiała się najbardziej. Mimo to zajęła pierwsze miejsce, zwyciężyła w koncercie finałowym i wzięła udział w konkursie "Debiuty" na Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. W 2000 roku wydała debiutancką płytę. Wcześniej jednak pojawiła się na jubileuszu "Szansy na sukces".

Violetta BrzezińskaPamiętacie Violettę Brzezińską, zwyciężczynię "Szansy na sukces"?

 

Tak Kasia Cerekwicka wyglądała w 1998 roku. "Najntisy jak nic"

W 1998 roku Kasia Cerekwicka wzięła udział w jubileuszowym koncercie w Sali Kongresowej, zorganizowanym z okazji pięciolecia programu "Szansa na sukces". Zaśpiewała m.in. u boku Violetty Villas. Niedawno wokalistka postanowiła przypomnieć swoim fanom o tym wydarzeniu i na swoim profilu na Instagramie opublikowała zdjęcie. 18-letnia Cerekwicka, w czarnej marynarce, grzywce "na Gwen Stefani" i rzucającym się w oczy zegarkiem stoi przy mikrofonie na scenie Sali Kongresowej.

Najntisy jak nic

– napisała w jednym z hashtagów. Fani nie kryli zachwytu.

Jakby to było wczoraj.
I ta grzyweczka, słodycz!
Pamiętam ten występ i od razu zauroczyłam się tym głosem.
No, jednak jak wino.

– napisała jedna z fanek. Piosenkarka odpowiedziała dość refleksyjnie.

Może to właśnie przez wino?
 

Szansa na Sukces - Wojciech MannWygrała pierwszą edycję "Szansy na sukces". Dziś jest gwiazdą

Więcej o: