Tego pierwszego pocałunku z pewnością długo nie zapomni. Tuż po nim musiała udać się na operację

Czy to najgorsza randka w historii? Turecka influencerka spotykała się z pewnym mężczyzną przez około miesiąc. Ich pierwszy pocałunek okazał się jednak zbyt... czuły. Kobieta trafiła po nim do szpitala i musiała przejść skomplikowaną operację.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Ceyda Esroy to turecka influencerka, której profil na Instagramie obserwuje ponad 600 tysięcy osób. To właśnie na tej platformie poinformowała o swojej nieudanej randce. Dlaczego trafiła do szpitala? Poznaj tę naprawdę nietypową historię.

Zobacz wideo Zabójczy pocałunek ryby. Wędkarz niemal przypłacił go śmiercią

Spotykała się z nim od miesiąca. To był ich pierwszy pocałunek

Fani modelki na pewno doznali szoku, gdy zobaczyli na jej Instagramie filmik ze szpitala. Materiał wideo przedstawiał lekarza, który... zszywał jej język. Jak się okazało, operacja była konieczna po bardzo nieudanej randce. Ceyda Esroy spotykała się z pewnym mężczyzną od około miesiąca. W końcu para doczekała się idealnego momentu na pierwszy pocałunek. Wymiana czułości była jednak zbyt intensywna. Influencerka sama nie jest pewna, jak doszło do "rozerwania" jej języka. Twierdzi, że wczuła się w piękną chwilę, którą przerwał intensywny ból. 

 
 

Pierwszy pocałunek uszkodził jej język. Od tego czasu nie umawia się ze skorpionami

Operacja na szczęście przebiegła bez zarzutów, a doktorzy, według relacji Ceydy, spisali się na medal. Modelka uspokoiła też zaniepokojonych fanów. Mężczyzna, przez którego wylądowała w szpitalu, był tylko przelotną miłością. Influencerka przyznała, że widocznie nie znała go wystarczająco dobrze. - Szczerze nie wiem, jak do tego doszło, może naprawdę nie potrafił się całować - komentowała tę sytuację Esroy - Mogę wam tylko doradzić, aby omijać szerokim łukiem wszystkich gości spod znaku skorpiona - skwitowała w wywiadzie dla Daily Star modelka. 

 
Więcej o: