Rolniczka pokazała, jak pracuje. "Po co się malować, skoro widzą to tylko krowy?"

"Jestem rolniczką, ale też kobiecą kobietą" - podkreśla użytkowniczka TikToka @itsthatkiwigirl. Na swoim profilu na TikToka pokazuje, jak wygląda codzienna praca na roli. Wiele osób jest zaskoczonych tym, że nie wpisuje się w stereotypy.

Więcej historii z TikToka przeczytacie na Gazeta.pl.

Rolniczka, która zyskała sławę na TikToku jako @itsthatkiwigirl, opublikowała ostatnio nagranie, w którym rozprawia się z krzywdzącymi stereotypami. Jak podkreśla, fakt, że pracuje na roli, nie musi oznaczać, że rezygnuje z makijażu i dbania o wygląd. Na filmiku widzimy jak ubrana w krótkie, obcisłe szorty, kalosze i top, prowadzi traktor. 

Po co się malować, skoro widzą cię tylko krowy?

- głosi napis na jednym z kolejnych zdjęć, które pojawiają się na nagraniu. Kolejny każe jej się ubrać i nie prosić się o uwagę. To właśnie z takimi uwagami mierzy się każdego dnia.

Zobacz wideo Katarzyna Bosacka jest matką czwórki dzieci, teraz zdradza jak zrobić obiad za 5 zł [Mamy Czas odc. 13]

Rolniczka pokazała, jak pracuje

Pod nagraniem poprosiła internautów o wyrażenie swoich myśli i przypuszczeń na jej temat. Wśród komentujących utworzyły się dwa obozy. Niektórzy pisali, że praca na roli to tylko poza, bo "wiedzą, z czego ma pieniądze", inni z kolei dziękowali jej za szczerość i pokazywanie, że nie da się zaszufladkować ludzi. 

Kochasz to, co robisz. Czy to, co myślą o tobie ludzie ma znaczenie?
Bez obrazy, ale od kiedy rolniczki tak dobrze wyglądają?
Kogo obchodzi, jak wyglądasz, jeśli sprawdzasz się w tym, co robisz?

- czytamy w komentarzach. 

Dorota Kwiatkowska Polska aktorka prawie zagrała kobietę Bonda. Karierę porzuciła dla miłości

Więcej o: