Zara zaskakuje promocjami! Modna sukienka za 29,90 zł. Podobne w Croppie i Reserved

W sieci Zara trwa wyprzedaż, podczas której marka przygotowała m.in. stylową sukienkę w bardzo atrakcyjnej cenie. Podobnych ubrań należy szukać w Reserved i Croppie.

Więcej podobnych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Zimowe wyprzedaże to idealny czas na zaopatrzenie się w artykuły modowe, które wykorzystamy podczas wiosennej pogody. Jednym z nich może stać się gustowna sukienka z Zary. Przy dodaniu odpowiednich i przede wszystkim ciepłych ubrań, można pokusić się o przygotowanie zimowej stylizacji z wykorzystaniem takiej sukienki. Podobne produkty znaleźliśmy w Croppie i Reserved.

Zobacz wideo Wracamy na siłownię, czyli jak zaplanować treningi i dobrze się do nich przygotować?

Wielka wyprzedaż w Zarze. Sukienka przeceniona o 66%

W trakcie aktualnej promocji w Zarze za sukienkę z prążkowanej dzianiny, zapłacimy 29,90 zł. Cena produktu została zredukowana aż o 66%. Ubranie jest dostępne w kolorze czarnym, brązowym i khaki w takiej samej cenie. Sukienka odznacza się widocznym, okrągłym dekoltem. Propozycja ta sprawdzi się do obecnych kompozycji przy użyciu np. ciepłych kozaków i pikowanego płaszcza.

sukienka z Zarysukienka z Zary screen zara.com

Reserved również oferuje wiele sukienek. Także na promocji 

W siec Reserved, podobnie jak w Zarze, również trwa wyprzedaż. Cena jednej z tamtejszych sukienek wynosi na ten moment 59,99 zł. Marka zaproponowała nam niebieski i czarny kolor w rozmiarach S, M i L. Ubranie posiada dopasowany fason, a do jego uszycia wykorzystano dzianinę z wysoką zawartością wiskozy.

sukienka z Reservedsukienka z Reserved screen reserved.com

Ciekawa propozycja od Croppa. Kusząca cena

Inną propozycją wiosennej sukienki jest egzemplarz z Croppa, który obecnie kosztuje jedynie 29,99 zł. Oprócz fioletowego koloru marka przygotowała dla swoich klientów brązowy wariant, jednak jego cena jest o 10,00 zł wyższa. Sukienka charakteryzuje się dwoma modnymi ściągaczami po bokach oraz małym, subtelnym dekoltem.

sukienka z Croppasukienka z Croppa screen cropp.com

Więcej o: