3 znaki zodiaku silnie odczują retrogradację Merkurego. Powinny uważać na te relacje

Wciąż trwa retrogradacja Merkurego, która może silnie wpływać na nasze znaki zodiaku, i samopoczucie. 3 z nich szczególnie powinny przyjrzeć się temu, co się aktualnie dzieje w ich życiu, uważając na niektóre relacje oraz zachowania. Jakie znaki zodiaku mogą odczuwać silny wpływ retrogradacji?

Jeszcze przez kilka dni będziemy odczuwać silne działanie retrogradacji Merkurego, które ma wpływ na nasze samopoczucie i relacje z innymi. 3 znaki zodiaku szczególnie powinny przyjrzeć się temu, jak będą kształtowały się ich więzi z niektórymi osobami. Kto powinien ostrożnie do nich podchodzić? Astrolodzy podpowiadają. Warto jednak do takich informacji podchodzić z dużym dystansem.

Zobacz wideo Horoskop roczny miłosny - rak

Więcej podobnych tematów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Koziorożec powinien uważać na słowa. Może być źle zrozumiany

Podczas retrogradacji Merkurego na baczności powinny się mieć koziorożce, które w tym czasie będą odczuwać silne wpływy tej energii. Tym razem będzie ona oddziaływała na relacje międzyludzkie, dlatego osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku muszą zwracać szczególną uwagę na to, co mówią. Rozważne dobieranie słów i unikanie konfliktów wyjdzie im tylko na dobre. Niektórzy mogą poczuć się urażeni tym, co będą mówić im koziorożce, a komunikacja z innymi osobami będzie po prostu bardzo utrudniona. 

Raki niech w tym czasie unikają konfliktów. Relacje i związki mogą ucierpieć

Retrogradacja Merkurego wpłynie również silnie na raki, które nie będą umiały się w najbliższych dniach odnaleźć w sytuacjach międzyludzkich. Warto teraz podchodzić do relacji z partnerem i rodziną z odpowiednim dystansem, by nie prowokować niepotrzebnych kłótni. Jeśli już jakieś się pojawią, trzeba jak najszybciej je załagodzić, żeby nie eskalowały. Kluczem do sukcesu jest spokój oraz harmonia, z których osiągnięciem raki mogą mieć nieco problemów.

Barany niech mają oczy dookoła głowy. W sprawach zawodowych lepiej mieć się na baczności

Warto zadbać o relacje międzyludzkie, na które wpływa retrogradacja Merkurego, szczególnie w sferze zawodowej. Barany powinny mieć to na uwadze w najbliższych dniach, by nie narazić się współpracownikom lub kontrahentom. Właśnie dlatego lepiej nie podejmować wówczas w pracy ważnych decyzji, lecz odłożyć je na koniec tygodnia, gdy energia nieco się wyrówna. Lepiej skupić się na tym, by budować silne więzi, które zaowocują w przyszłości wieloma sukcesami zawodowymi.

Więcej o: