Katarzyna Skrzynecka zaskoczyła odważnymi zdjęciami. Fani: "Jedyna seksbomba w Polsce"

Katarzyna Skrzynecka zrobiła furorę na Instagramie. Aktorka podzieliła się kilkoma kadrami ze spektaklu teatralnego. Fanki oraz fani nie mogą oderwać od niej wzroku. - "Boże, jak ona wygląda", "Uwielbiam pani temperament i seksapil" - komentują.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Po urodzeniu dziecka napisała erotyk. "Straciłam radość życia"

Katarzyna Skrzynecka od wielu lat jest obecna w show-biznesie. Spełnia się zawodowo nie tylko jako aktorka serialowa, lecz także teatralna. Katarzyna Skrzynecka aktywnie prowadzi także swój profil na Instagramie, gdzie zgromadziła już ponad 203 tys. obserwatorek i obserwatorów, z którymi dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia.

Katarzyna Skrzynecka na zdjęciach z teatru. Fani pod wrażeniem: "Boże, jak ona wygląda"

Ostatnio Katarzyna Skrzynecka opublikowała na swoim instagramowym profilu kilka zdjęć zrobionych podczas jednego ze spektakli teatralnych, w których występuje. - "Francuskie małżeństwo - Alice i Paul - architektka i autor poczytnych książek w spektaklu "Kłamstwo" z wdziękiem lawirują pomiędzy próbami odkrycia wzajemnych małżeńskich kłamstewek..." - napisała. Uwagę fanek i fanów zwróciły kadry, na których widać aktorkę w odważnym, bieliźnianym stroju z głębokim dekoltem:

Kasiu, jak zawsze ślicznie wyglądasz
Jedyna seksbomba w Polsce
Boże, jak ona wygląda :O
Uwielbiam pani temperament i seksapil
Piękna, naturalna kobieta

- komentują.

 

"Gdyby pragnął mieć żonę XS-kę, toby sobie taką wybrał"

Jakiś czas temu Katarzyna Skrzynecka w rozmowie z magazynem "Party" odniosła się do komentarzy, w których internautki oraz internauci sugerują, że mając męża kulturystę, powinna nosić mniejszy rozmiar.

- Gdyby pragnął mieć żonę XS-kę, toby sobie taką wybrał - jest tego kwiata pół świata! Gdybym dziś raptownie schudła 20 kilogramów, straciłabym pewnie w pierwszej kolejności biust, a zbyt go lubię, by się go pozbywać (śmiech). Zaraz pewnie poprawi mnie mój mąż! (...) Nie dajmy się jednak zwariować kanonowi, że każda z nas musi nosić rozmiar XS. Kobieta powinna umieć z wdziękiem i seksownie "nosić" swoje ciało w każdej wersji gabarytowej - powiedziała aktorka.

Więcej o: