Poleciała do Turcji i wróciła z nowymi zębami. "Żaden dentysta nie będzie chciał ci pomóc"

Nicole, która poleciała do Turcji na zabieg stomatologiczny, opublikowała ostatnio nagranie, na którym pokazała swoją metamorfozę. Jej nagranie obejrzało ponad 230 tys. osób. Internauci twierdzą, że będzie żałowała swojej decyzji.

Więcej historii kobiet przeczytasz na Gazeta.pl.

Nicole jest jedną z wielu osób, które poleciały do Turcji, żeby przejść metamorfozę i zmienić swoje zęby. Nowe zęby w Turcji to koszt nieporównywalnie mniejszy niż w większości krajów europejskich, dlatego tamtejsze zabiegi cieszą się ogromną popularnością. Hasztag #TurkeyTeeth obserwuje na TikToku ponad 130 mln osób. Kontrowersyjny trend nazywany tureckimi zębami polega na spiłowaniu zębów na kształt kłów, a następnie dopasowaniu do nich dużych i inwazyjnych koron.

Zobacz wideo Dagmara ma sposób na o swój piękny uśmiech. Myje zęby osiem razy dziennie

Ma "tureckie zęby". Internauci nie zostawili na niej suchej nitki

Koszt zabiegu w Turcji wynosi od 3 do 6 tys. euro za całe uzębienie, czyli od 15 do 30 tysięcy złotych. Dla porównania w Polsce koszt jednego implantu wynosi 5 tysięcy złotych. Mimo ogromnej inwazyjności zabiegu Nicole wydaje się zadowolona ze swojej decyzji. Na opublikowanym przez nią nagraniu widzimy, jak jej małe ząbki zamieniły się w hollywoodzki uśmiech i niemal oślepiają bielą.

Tureckie zęby i darmowe wakacje, to łatwizna

- napisała pod filmikiem. 

Jak wyznała, w cenie zabiegu był też hotel. Jej nagranie obejrzało ponad 230 tys. osób. Zyskało 4772 polubień, 82 komentarze i 121 udostępnień. Niektórych zachwycił efekt, inni przewidują, że kobieta pożałuje swojej decyzji.

Będziesz tego żałować
Poczekaj, aż zaczną cię boleć i żaden dentysta nie będzie chciał ci pomóc

- czytamy w komentarzach.

Więcej o: