Po 50 latach odtworzyli zdjęcia ślubne. "Najpiękniejsza rzecz, jaką widziałam"

Kelly i Carolyn Gay są małżeństwem od ponad 50 lat. Z okazji rocznicy ślubu w 2021 roku postanowili odtworzyć zdjęcia z dnia, w którym stanęli przed ołtarzem. Fotografie podbiły sieć, a internauci nie kryli wzruszenia.

Kelly i Carolyn Gay powiedzieli sobie "tak" 12 marca 1971 roku. Przez 50 lat małżeństwa spotykało ich wiele pięknych momentów. Powitali na świecie 3 dzieci, a obecnie mają również czworo wnucząt. Nie brakowało jednak też przeciwności losu, którym wspólnie stawiali czoła. Kelly jest po przeszczepie nerki, zaś Carolyn stoczyła walkę z rakiem piersi. Z okazji 50. rocznicy ślubu, która miała miejsce w 2021 roku, postanowili odtworzyć zdjęcia ślubne. 

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Czy jest coś lepszego niż szczęśliwa para po 50 latach od ślubu, patrząca z miłością na siebie, jakby był to ich pierwszy dzień? Mam nadzieję, że widać to na zdjęciach.

- podsumował fotograf Sam Hoyle z Two Hoyles Photography, wykonujący sesję. 

Zobacz wideo Izabela Janachowska chce odnowić przysięgę małżeńską! Huczne przyjęcie?

Po 50 latach odtworzyli ślubne zdjęcia. Carolyn przygotowywała się do tego 3 lata

O to, aby każdy szczegół został jak najlepiej odwzorowany, zadbał nie tylko fotograf, ale również Kelly i Carolyn. Kobieta założyła na siebie suknię, którą miała w dniu ślubu, a ponadto przez 3 lata zapuszczała włosy, aby miały one zbliżoną długość do tych, które miała 50 lat temu. Na sesję wybrali się także do tego samego kościoła, w którym złożyli sobie przysięgę małżeńską. 

Para zatrzymała nawet paragony z dnia ślubu, dzięki którym wiadomo m.in., że Carolyn za suknię zapłaciła wtedy nieco ponad 46 dolarów. Efekty sesji można podziwiać na fanpage'u fotografa. 

Post skradł serca internautów. Wielu z nich nie kryło wzruszenia

Zdjęcia udostępnione zostały 60 tys. razy, a pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy zachwyconych internautów: 

To jest po prostu oszałamiające. Jedna z najpiękniejszych rzeczy, jakie widziałam. Gratulacje dla was.
Jak to możliwe, że jest piękniejsza 50 lat później niż w dniu ślubu? 
To najbardziej niesamowita 50. rocznica ślubu, jaką kiedykolwiek widziałam! Zdjęcia są absolutnie piękne.
Sposób, w jaki teraz na siebie patrzą, wyraża uznanie i miłość do siebie nawzajem. 

Fotograf postanowił przekazać małżonkom reakcję internautów po opublikowaniu sesji i w związku z tym nagrał krótki filmik. 

Więcej o: