Te znaki zodiaku najlepiej całują. Co sprawia, że podczas pocałunku ziemia osuwa się spod nóg?

Według astrologów umiejętność całowania może być zależna od tego, spod jakiego jesteśmy znaku zodiaku. Gwiazdy wskazują na te znaki, którym najlepiej się to udaje. Czy ty lub twój partner należycie do tego grona? Sprawdź, kto umie sprawić, że podczas pocałunku traci się grunt pod nogami.

Pocałunki są jedną z najprzyjemniejszych i najpiękniejszych form okazywania sobie uczuć. Okazuje się, że mogą też pozytywnie wpływać nie tylko na więź z partnerem, ale również i psychikę. Według astrologów niektóre znaki zodiaku mogą całować lepiej niż inne. Czy należysz do tego całuśnego grona? Pamiętaj, by poniższe opisy znaków zodiaku traktować z przymrużeniem oka i podchodzić do nich z dystansem. 

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Horoskop miłosny na cały rok dla ryb

To znaki zodiaku najlepiej całują. Pocałunki Strzelca rozpalają wyobraźnię

Strzelce bywają znane ze swojej beztroski. Okazuje się, że takie podejście może sprawić, iż świetnie całują. Nie boją się obdarzać pocałunkami i zazwyczaj lubią przejmować inicjatywę. Często przywiązują przy tym dużą wagę do samopoczucia i komfortu partnera. Ich pocałunki bywają delikatne, namiętne i potrafią rozpalić wyobraźnię. Zdarza się, że nie liczy się dla nich moment i całują spontanicznie, bez wcześniejszego przygotowania.

Kathy Jacobs główne 59-letnia modelka w odważnej kreacji. Fani zachwyceni. "Jest aniołem"

Całuśne znaki zodiaku. W czym tkwi sekret Lwa?

Lwy zazwyczaj lubią dominować i być we wszystkim najlepsze. Może mieć to związek również i z pocałunkami. Często liczy się dla nich efektowny pocałunek na oczach gapiów i świadomość, że druga połówka z wrażenia traci grunt pod nogami. Zdarza się, że liczą na podziw, uznanie i oklaski tłumu. Mimo tego, że mogą być waleczne, skrywają w sobie ogromną wrażliwość, a pocałunki mają dla nich duże znaczenie.

Znaki zodiaku Trwa retrogradacja Merkurego. 3 znaki zodiaku powinny zachować ostrożność

Wodnik zwraca uwagę na wyjątkowość chwili. Liczy się nawet najmniejszy całus

Wodniki mogą być wrażliwe i spięte, jednak to mistrzowie zmysłowych i czułych pocałunków. Często czekają na idealny moment i atmosferę, by obdarzyć sympatię pocałunkiem. Zazwyczaj uważają, że każdy buziak jest wyjątkowy. Wodniki lubią romantyczne momenty i zdarza się, że długo planują pierwszy pocałunek. Chcą, by udał się jak najlepiej. Warto zachować ostrożność, gdyż intensywne buziaki mogą je zniechęcić i odstraszyć.

Horoskop kwiatowy 2023. Jakie rośliny będą ci sprzyjać w tym roku?

Więcej o: