Schudła prawie 90 kg. Wcześniej była modelką plus size. "Czuję się lepiej niż kiedykolwiek"

Jillian Rogue karierę rozpoczynała jako modelka plus size. W pewnym momencie postanowiła "naprawić swoją relację z jedzeniem", dzięki czemu udało jej się zrzucić 88 kg. Wówczas straciła mnóstwo obserwatorów na Instagramie, ale jak mówi, zyskała "nowe życie".

Kariera Jillian Rogue jako modelka plus size coraz bardziej zaczynała się rozwijać. Na Instagramie zyskała spore grono fanów, których sympatię zyskała, dzięki pokazywaniu ciała niewpisującego się w powszechnie obowiązujące kanony. W pewnym momencie stwierdziła jednak, że czas na zmiany i postanowiła schudnąć. 

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

 
Zobacz wideo Big Boy walczył z otyłością. "Miałem problemy z poruszaniem się"

Zrzuciła 88 kg. Przyznaje, że teraz czuje się lepiej niż kiedykolwiek

- Modelką plus size zostałam po to, aby zawalczyć o dobrą samoocenę. Kiedy w końcu zaczęłam siebie doceniać, odeszła mi ochota na ciągłe przejadanie się wszystkim, co popadnie. - wyznała Jillian. W jednym z filmików na Instagramie przyznała bowiem, że to nie waga stanowiła problem, a fakt, że słodycze i fast foody przeważały w jej codziennej diecie. 

Anna MuchaMucha w skąpym stroju kąpielowym. "Bogini", "Lata młodości już minęły"

Wówczas nie tylko zaczęła mniej i zdrowiej jeść, ale też więcej się ruszać. Zaczęła jeździć na rowerze i z każdym treningiem zwiększać dystans. Ostatecznie udało jej się łącznie zrzucić 88 kg. Choć utraciła status modelki plus size, to dzięki metamorfozie zrobiło się o Jillian głośno. 

RouterJak wzmocnić sygnał Wi-Fi? Przyspiesz internet bez pomocy fachowców

Nie wszystkim spodobała się przemiana Jillian Rogue. Modelka straciła wielu obserwatorów 

Okazało się, że nie wszyscy fani popierali metamorfozę Rogue. Niektórym nie spodobała się przemiana modelki, przez co Jillian straciła ponad 50 tysięcy obserwujących. Przyznaje jednak, że cieszy się z decyzji, jaką podjęła i nie przejmuje się utratą takich fanów. Jej relacja z jedzeniem wygląda teraz prawidłowo, a ponadto kobieta zyskała pewność siebie, której jej brakowało. - Mimo wszystko, robię teraz więcej rzeczy, jestem bardziej aktywna, wychodzę, dobrze się bawię. Wcześniej bałam się o swoje życie, teraz czuję się lepiej, niż kiedykolwiek wcześniej. Mam nowe życie! - stwierdziła. 

 
Więcej o: