"Wygląda na 30 lat", a niedługo skończy... 65. Jaki jest jej sekret?

Teresa Werner to popularna piosenkarka ze Śląska. Debiutowała stosunkowo późno, choć zanim rozpoczęła solową karierę, osiągnęła sukcesy z zespołem "Śląsk". Od lat zachwyca nie tylko na scenie, a fani nie kryją zaskoczenia na wieść o tym, ile wokalistka ma lat. Wygląda na tyle?

Teresa Werner swój debiutancki album wydała w 2013 roku. "Spełnić marzenia" uzyskał status platynowej płyty, a wokalistka ze Śląska stała się gwiazdą muzyki rozrywkowej w Polsce. Aż trudno uwierzyć, że piosenkarka niedługo skończy... 65 lat.

Zobacz wideo Ranking - 5 hitów disco polo

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Teresa Werner ponad 32 lata występowała w Zespole Pieśni i Tańca "Śląsk". Dziś rozwija karierę solową

Teresa Werner urodziła się 10 marca 1958 roku. W wieku 16 lat zadebiutowała w Zespole Pieśni i Tańca "Śląsk", w którym występowała przed ponad 32 lata i 8 miesięcy. Była najdłużej występującą w tym zespole solistką. Razem ze "Śląskiem" koncertowała w Stanach Zjednoczonych, w tym na Broadwayu, w Chinach, a nawet w Republice Południowej Afryki. Po odejściu z zespołu postanowiła rozpocząć karierę solową. W 2011 roku wydała swój pierwszy singiel, "Miłość jest piękna", dwa lata później światło dzienne ujrzała jej debiutancka płyta.

 
 

Jest gwiazdą ze Śląska. Fani nie mogą uwierzyć, ile ma lat

Do dziś Teresa Werner regularnie koncertuje, jej teledyski na YouTube zbierają miliony odtworzeń. W telewizji Polo TV prowadzi program "Koncert życzeń z Teresą Werner", jest też gwiazdą śląskich szlagierów i jedną z najpopularniejszych wokalistek polskiej muzyki rozrywkowej. Chętnie publikuje zdjęcia na swoim profilu na Instagramie, a fani nie mogą uwierzyć w to, że gwiazda ze Śląska niedługo skończy 65 lat. Sama kilkukrotnie powtarzała, że czuje się jak osiemnastolatka. Wciąż zachwyca formą i urodą, co owocuje potopem komplementów i zachwytów.

Czas leci. Ale w twoim przypadku stanął w miejscu!
Pani wygląda na 30 lat!
Coraz młodsza... Pięknie Pani wygląda!

– piszą obserwatorzy w komentarzach. Jaki jest jej sekret? – Sekretem mojej urody są przede wszystkim moje geny – przyznała kilka lat temu w wywiadzie z muzyka.interia.pl. muzyka.interia.pl. – Mój wizerunek i styl ubierania się, poruszania się, a nawet zachowania podkreśla moją osobowość i jest z nim nierozłączny i bardzo spójny. Jak na razie to z ćwiczeniami jest słabo... Wędrówki do lodówki trzeba jak najszybciej zakończyć – dodała. – Ciągle słyszę, że jestem oryginalna i niepowtarzalna. Cieszą mnie takie opinie.

 
 
 
Więcej o: