Zdradziła genialny i prosty sposób na błyskawiczną zmianę pościeli. "Zwiń jak naleśnika"

Zmiana pościeli to z pozoru prosta i nieskomplikowana czynność, jednak w przypadku dużej kołdry potrafi być problematyczna. Polska TikTokerka postanowiła zdradzić sprytny i niezawodny trik, dzięki któremu w łatwy sposób zmienisz nawet naprawdę obszerną pościel. Na czym polega?

Zmiana pościeli przy wyjątkowo dużej lub ciężkiej kołdrze bywa męcząca i skomplikowana. Niemal każdemu z nas zdarzyło się "pogubić" w nadmiarze materiału, przez co z pozoru prosta czynność potrafi zająć nawet kilkanaście minut. Okazuje się, że istnieje sprytny trik na ułatwienie sobie tego zadania.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Prasujesz pościel? Wypróbuj krochmal w sprayu

Jak szybko i bezproblemowo zmienić pościel? Zdradziła prosty trik

TikTokerka o nicku @declutterpl zajmuje się organizacją i odgracaniem przestrzeni. Na swoim kanale zdradza sprytne triki na sprzątanie i przechowywanie rzeczy w domu, podpowiada, w jaki sposób efektownie zapakować prezenty, czy dzieli się przepisami na smaczne przekąski. Niedawno opublikowała filmik z genialnym sposobem na szybką i bezproblemową zmianę nawet naprawdę dużej pościeli. Metoda jest szybka, bezproblemowa i banalna, a do tego niczego do niej nie potrzebujesz. Na czym polega?

Pokazała, jak zmienić naprawdę dużą pościel w mgnieniu oka. Wystarczą trzy kroki

Jak błyskawicznie zmienić dużą pościel? Twórczyni zdradziła swój niezawodny sposób krok po kroku. Co należy zrobić?

  1. Wywróć poszewkę na lewą stronę, rozłóż na łóżku, a następnie połóż na niej kołdrę.
  2. Całość zwiń jak naleśnika — zarówno poszewkę, jak i leżącą na niej kołdrę. 
  3. Teraz wywróć na prawą stronę i rozwiń. Pościel zmieniona!

Autorka gwarantuje, że w ten sposób szybko i zręcznie zmienisz pościel, a przy tym się nie zmęczysz i nie nakurzysz. Jej pomysł przetestowali internauci, jednak opinie są podzielone. Niektórzy dziękują za sprytny trik, inni uważają, że nie działa. Nie pozostaje nic innego, jak przetestować samemu.

Zrobiłem to i nie działa, nie polecam
Robiłam i jest to genialny pomysł!
Więcej o: