Salma Hayek ma 56 lat i wygląda lepiej niż kiedykolwiek. Zachwyca nawet w piżamie i bez makijażu

Salma Hayek w latach 90. była ikoną stylu. Wszyscy zachwycali się jej niesamowitą urodą. Dziś wciąż wygląda rewelacyjnie. Wystarczy spojrzeć na te zdjęcia.

Salma Hayek to meksykańska aktorka, reżyserka i producentka filmowa. Gwiazda jeszcze podczas studiów uczęszczała na zajęcia aktorskie, później występowała w lokalnym teatrze. Po raz pierwszy na ekranie aktorkę można było zobaczyć w meksykańskiej telenoweli Nuevo Amanecer. Popularność przyniosła jej jednak tytułowa rola w telenoweli Teresa, która  była emitowana w 1990 roku. Można ją było oglądać również w takich filmach jak DesperadoPolubić czy poślubić, Bardzo dziki zachód, Frida czy Dom Gucci. 

Salma Hayek w młodości. Ikona stylu 

Salma Hayek od zawsze wyróżniała się ponadprzeciętną urodą. Gdy w latach 90. pojawiała się na czerwonym dywanie, budziła zachwyt. Jej kreacje od razu stawały się modowym hitem. Aktorka lansowała trendy. Najczęściej można ją było oglądać w obcisłych sukienkach. Jej znakiem rozpoznawczym były również bordowe usta.

 

Ponoć na jednym z pierwszych castingów usłyszała, że jako Latynoska nie ma szans na karierę w Ameryce. Aktorka nie poddawała się jednak i szybko jej nazwisko stało się jednym z najbardziej rozpoznawalnych z branży. 

 

Salma Hayek obecnie. Wciąż zachwyca urodą 

Obecnie Salma Hayek ma 56 lat i wciąż zachwyca urodą. Aktorka jest bardzo aktywna na Instagramie, na którym obserwują ją ponad 22 miliony użytkowników. Jej kreacja z rozdania Złotych Globów wzbudziła furorę.  Salma Hayek postawiła na kryształową suknię Gucci. Uzupełniła ją kopertówką marki Dionysus oraz wartą tysiące dolarów biżuterią od Maison Boucheron. 

 

Fani aktorki uważają, że obecnie wygląda ona jeszcze lepiej, niż w młodości. Jej uroda dojrzała. Dla wielu Salma Hayek jest ideałem kobiecości. Gwiazda prezentuje się zjawiskowo nie tylko na wielkich wydarzeniach, ale też w piżamie i bez makijażu. Aktorka utrzymuje, że nie poddawała się żadnym operacjom plastycznym, ani zabiegom kosmetycznym. 

 
 

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o: