Pamiętacie Annę Palkę? Była gwiazdą "W-11. Wydział śledczy". Czym się dzisiaj zajmuje?

Jeszcze kilka lat temu paradokument "W-11. Wydział śledczy" bił w telewizji TVN rekordy popularności. Po zakończeniu emisji w 2014 r. wiele występujących w programie osób na dobre zniknęło z telewizji. Nie inaczej było z policjantką, Anną Palką. Czym zajmuje się kobieta?

"W-11. Wydział śledczy" niegdyś był jednym z najpopularniejszych seriali paradokumentalnych stacji TVN. Program dostarczał widzom wiele emocji, stąd też cieszył się ogromnym zainteresowaniem widzów. Co ciekawe, udział w produkcji brali prawdziwi policjanci. Grała tam też Anna Palka, która po udziale w programie na dobre zniknęła z telewizji. Czym zajmuje się dziś 51-latka?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Okradli jubilera na 3 miliony złotych! Policja publikuje nagranie i prosi o informacje

Pamiętacie Annę Palkę? Była gwiazdą "W-11. Wydział śledczy"

Anna Palka urodziła się w 1971 r. Po ukończeniu liceum w Chrzanowie od 2000 r. służyła Komendzie Powiatowej Policji w Chrzanowie, gdzie uzyskała stopień sierżanta. W kolejnych latach pracowała jako dzielnicowa, w sekcji dochodzeniowo-śledczej oraz w zespole finansów i zaopatrzenia. Wielu Polaków kojarzy ją z roli w paradokumencie "W-11. Wydział śledczy". Kobieta udziałowi w programie zawdzięcza rozgłos i zainteresowanie widzów.

Anna Maria SiekluckaAnna Maria Sieklucka otwiera się na temat walki z trądzikiem

Czym zajmuje się dziś Anna Palka? Zrezygnowała z występów w telewizji

"W-11. Wydział śledczy" emitowany był od 2004 do 2014 r. Udział w telewizji okazał się dla Anny Palki przygodą, jednak później nie powróciła już na ekrany. Kobieta po zakończeniu emisji paradokumentu zdecydowała też, że czas na zakończenie służby w policji i przejście na emeryturę. Postanowiła zająć się czymś zupełnie innym, toteż wzięła udział w wyborach do rady gminy Babice. Palka do 2018 r. pracowała w lokalnym samorządzie.

Od tamtej pory kobieta jest skupiona na rodzinie. Ma męża górnika, córkę i dwie wnuczki, których zdjęcia co jakiś czas z dumą publikuje w swoich mediach społecznościowych.

Katherine Kelly LangPamiętacie Brooke z "Mody na Sukces"? Gwiazda wciąż zachwyca urodą

Więcej o: