Pokazała sposób na idealne loki bez użycia lokówki. Potrzebujesz jedynie sitka i suszarki

Kręcone włosy bywają niesforne i trudne do okiełznania. Jeśli marzysz o efekcie pięknie skręconych i sprężystych loków bez spędzania wielu godzin z lokówką w dłoni, sprawdź sposób suszenia włosów z użyciem sitka.

Znana tiktokerka pokazała na profilu film, który szybko stał się viralem. Kobieta przedstawiła świetny sposób na uzyskanie sprężystych loków. Nagranie ma ponad 9 milionów wyświetleń.

Zobacz wideo Ewa Minge zdradziła, jak dba o włosy. Przedłuża je

Jak okiełznać kręcone włosy? Szampon i odżywka to nie wszystko

Kobiety mające kręcone włosy często narzekają na problemy podczas ich układania i suszenia. Wymagają odpowiedniej pielęgnacji i sposobu stylizacji. Posiadaczki sprężynek muszą się natrudzić, aby fryzura była lśniąca i zachwycała wyglądem. Bardzo ważny jest odpowiednio dobrany szampon i odżywka, jednak to nie wszystko. Tego rodzaju włosy nie przepadają za suszarką. Niezbędnym elementem jest dyfuzor, ale nie każdy go posiada. Co zrobić, aby okiełznać kręcone włosy podczas suszenia? Z pomocą przychodzi trik z sitkiem.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl 

Tiktokerka suszyła włosy z sitkiem na głowie. Efekt jest zaskakujący

Użytkowniczka TikToka nagrała film, na którym suszy włosy, nakładając na głowę kuchenne sito. Chociaż wiele osób może to dziwić, okazuje się, że to świetny sposób na opanowanie niesfornych loków. Sitko działa jak profesjonalny dyfuzor. Dzięki niemu uzyskamy idealnie skręcony włos. Efekt, jaki uzyskała autorka filmu, jest zaskakujący.

Obserwatorzy na Tik Toku chętnie komentują film i dzielą się swoimi doświadczeniami.

Też tak robię. Od lat działa.
Pamiętaj, że sitko jest z metalu, który rozgrzewasz. Używaj średniego lub zimnego nawiewu, aby nie spalić włosów.
Też tak robię. Suszenie moich loków przypomina gotowanie makaronu.
Więcej o: