Te cięcia są hitem roku 2023. Idealne dla pań po 50-tce. Noszą je Kożuchowska, Figura, Przetakiewicz

Idealna fryzura dla kobiety po 50-tce jest wygodna, odmładzająca i na czasie. Wiedzą to Małgorzata Kożuchowska, Katarzyna Figura i Joanna Przetakiewicz. Oto najmodniejsze propozycje na rok 2023, które pokochały gwiazdy...

Ta fryzura to klasyka, która w wielkim stylu powraca w 2023 roku

 

Dla dojrzałych kobiet równie fantastycznie sprawdzą się klasyczne boby sięgające do linii żuchwy, w wersji prostej albo lokowanej. To modne i szalenie kobiece krótkie fryzury, w których doskonale wyglądają panie po 50-tce oraz młodsze dziewczyny. Fryzura ta odświeża i odmładza. Jej fanką jest między innymi Małgorzata Kożuchowska.

Ta fryzura to minimalizm i naturalność. Pokochała ją Katarzyna Figura

 

Dla kobiet, które lubią ostre cięcia i stawiają przede wszystkim na wygodę, idealnymi propozycjami będzie klasyczny bob lub pixie cut. Ta druga opcja to cięcie polegające na cieniowaniu z dłuższą grzywką, będzie wspaniale wysmuklało twarz. Temu cięciu już od wielu lat wierna jest aktorka Katarzyna Figura. W tej fryzurze wygląda niesamowicie!

Zobacz wideo Jak użyć prostownicy do zrobienia loków? Tutorial krok po kroku

Ta fryzura to nowoczesne spojrzenie na uniwersalną klasykę

 

W tym roku fryzjerskie trendy stawiają na minimalizm i naturalność, dlatego długie wygładzone włosy z przedziałkiem na środku będą strzałem w dziesiątkę. Fryzura ta sprawdzi się zarówno w wersji prostej, jak i pofalowanej.  W 2023 hitem stają się również cięcia side-swept bangs uwielbiane przez Francuzki. W takiej fryzurze możemy również podziwiać Joannę Przetakiewicz. Gwiazda wygląda w tej fryzurze zjawiskowo. Cięcie to polega na krótszej, opadającej na boki grzywce, opadającej na obie strony twarzy

Długie włosy możesz nosić proste lub je falować. W wersji prostej najlepiej sprawdzi się przedziałek na środku i wygładzenie włosów na całej długości. Modne są również surferskie fale, które nosić możesz nie tylko w lecie.

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o:
Weź udział w dyskusji:
Te cięcia są hitem roku 2023. Idealne dla pań po 50-tce. Noszą je Kożuchowska, Figura, Przetakiewicz
Aby skomentować ten i inne artykuły zapraszamy na forum.gazeta.pl