Te gwiazdy zrzuciły zbędne kilogramy i przeszły niesamowitą metamorfozę. Jak im się to udało?

O metamorfozach gwiazd często jest głośno. Niektóre kobiety znane w polskim show-biznesie w trosce o zdrowie decydują się na utratę kilogramów, co rzadko umyka uwadze mediów. Ile kilogramów zrzuciła Sylwia Bomba, Karolina Szostak i Katarzyna Skrzynecka?

Gwiazdy często dzielą się z obserwatorami nowinkami ze swojego życia. Niektóre z nich mówią też o trudnej drodze, jaką musiały przejść, by osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Opowiadając o procesie, dają przykład innym i tłumaczą, że wszystko jest możliwe. Ile schudła Sylwia Bomba, Karolina Szostak i Katarzyna Skrzynecka?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Sylwia Bomba pokazała nowy dom. Spójrzcie na łazienkę córki. Wow!

Te gwiazdy przeszły spektakularną metamorfozę. Sylwia Bomba

Sylwia Bomba często podkreśla, jak ważna jest akceptacja swojego ciała i promuje ruch body positive. Jej profil na Instagramie śledzi już ponad 812 tys. osób. Gwiazda stacji TTV w 2019 r. w programie "Przerwa na kawę" przyznała, że w ciągu kilku lat schudła aż 30 kilogramów. Decyzję o wprowadzeniu zmian podjęła po tym, gdy zobaczyła, jak wygląda w telewizji.

 

Gwiazdy, które spektakularnie schudły. Karolina Szostak

Również dziennikarka Karolina Szostak przeszła sporą metamorfozę. Postępy w jej odchudzaniu z uwagą śledziły polskie media. Szostak kontynuuje dietę już od kilku lat, jednak najczęściej mówiło się o tym w czasie, gdy zauważono pierwsze efekty. Dziennikarka postawiła na zdrowotny post dr Dąbrowskiej. Na początku schudła 10 kg, a następnie stopniowo kolejne 20 kg. W efekcie dziś jest lżejsza o około 30 kg, jednak co jakiś czas stosuje posty przypominające, dzięki którym utrzymuje spektakularny efekt metamorfozy.

 

Sposoby gwiazd na utratę wagi. Katarzyna Skrzynecka wybrała detoks wegański

Katarzyna Skrzynecka w walce o utratę zbędnych kilogramów zdecydowała się na detoks wegański. To właśnie dzięki niemu uzyskała największe rezultaty. Gwiazda stwierdziła, że zmiana nawyków żywieniowych nie należała do łatwych. W 2019 r. opublikowała na Instagramie wpis, w którym poinformowała, że schudła 10 kg w 5 tygodni i odniosła się do stosowanej przez siebie diety.

Detoks wegański bardzo skuteczny i wyprowadza z różnych kłopotów zdrowotnych, ale mięsożercom jak ja, która kocham chude mięso, ryby, owoce morza, jajko i mleko bardzo tęskno wytrzymać rzetelnie, całkowicie bez tych produktów.
 
Więcej o: