Pamiętacie "essę" z "Seksmisji"? W rolę instruktorki wcieliła się Ewa Szykulska. Co u niej słychać?

Ewa Szykulska to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Zagrała w wielu hitowych filmach, serialach oraz spektaklach, a obecnie możemy podziwiać ją w dwóch nowych produkcjach. W niedawnej rozmowie przyznała, że choć stara się być dobrej myśli, nowy rok nie zaczął się dla niej zbyt dobrze.

Ewa Szykulska to niewątpliwie jedna z ikon polskiego kina. Polacy pokochali ją za niebywały talent, urodę i charakterystyczny, lekko zachrypnięty głos. Sławę przyniosły jej role w takich filmach jak "Hydrozagadka", "Dziewczyna do wzięcia", "Kariera Nikodema Dyzmy" i "Vabank".

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Jak wybrano aktorki do serialu "Gang Zielonej Rękawiczki"? Nie było łatwo!

Ewa Szykulska zagrała w najpopularniejszych polskich produkcjach. Obecnie możemy podziwiać ją w dwóch serialach

Oprócz wcześniej wspomnianych filmów Ewę Szykulską mogliśmy podziwiać również w "Seksmisji", w której scena, gdy powtarza "essa" jest niemal kultowa. Oglądaliśmy ją również w "Lokatorach" czy "Klanie". Epizodycznie pojawiała się w wielu innych produkcjach. Zagrała także w wideoklipach do piosenek nagranych przez Skaldów - "Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał" oraz "Prześliczna wiolonczelistka". Choć wciąż jest aktywna zawodowo i występuje w "Leśniczówce" oraz "Moim agencie", w zeszłym roku na kilka miesięcy zniknęła z życia publicznego.

 

Podlewanie kwiatowTe rośliny podlewaj drożdżami. Wydasz 3 zł, a będą szybko rosły

Ostatnie miesiące nie są najłatwiejsze dla Ewy Szykulskiej. "Kocham życie pomimo wszystkich traum"

W Boże Narodzenie 2021 roku nagle na zawał zmarł jej ukochany mąż, Zbigniew Pernej. Po pogrzebie, który odbył się 10 stycznia, Ewa Szykulska na pewien czas wycofała się z mediów. Do pracy wróciła, gdy dostała rolę w serialu "Mój agent". - Na ewentualną rozsypkę, choć uważam to za złe słowo, najlepsza jest praca, to jest oczywiste, podobnie jak to, że tęsknimy do osób nam najbliższych, które odchodzą. Z jednej strony nie ma w tym nic nadzwyczajnego, jednak z drugiej zawsze jest to dla nas zaskoczenie totalne, bo nie jesteśmy na to przygotowani - powiedziała w rozmowie z Plejadą.

W niedawnym wywiadzie z Super Expressem przyznała, że także początek 2023 roku nie należał dla niej do najłatwiejszych. - Niestety, jeszcze nie było takiego dnia, żeby w tym roku spotkało mnie coś miłego. Od 16 dni zdycham. Mam dość tej ponad 16-dniowej choroby w samotności - zdradziła artystka. Mimo wielu przeciwności jest dobrej myśli. - Kocham życie pomimo wszystkich traum, które mnie otaczają. To się zdarza każdemu, takie psikusy sprawia los. Jednak byłam otoczona dobrymi ludźmi.

Najpopularniejsze mity dotyczące wypadania włosówCzy częste mycie włosów powoduje ich nadmierne wypadanie? Obalamy mity

Więcej o: