Tajemnicza partnerka byłego męża Cichopek przerywa milczenie. W sieci zawrzało

Nie da się ukryć, że po rozstaniu Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela, nie tylko aktorka układa sobie życie na nowo. Tancerz coraz częściej publikuje w mediach społecznościowych zdjęcia u boku tajemniczej blondynki. Mimo że nie zdradził on jeszcze tożsamości swojej nowej sympatii, fani bacznie śledzą ich wspólne poczynania. Kobieta postanowiła jednak przerwać milczenie!

Informacji o rozstaniu Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela po 14 latach małżeństwa nie spodziewał się nikt. Wiadomość ta bez wątpienia wstrząsnęła całym show-biznesem, a zszokowani fani długo nie mogli uwierzyć w rozpad z pozoru tak idealnego związku. Jednak dziś obydwoje dawnych małżonków układa sobie życie z nowymi partnerami.

Od jakiegoś czasu u boku Katarzyny Cichopek możemy zobaczyć Maciej Kurzajewskiego, natomiast Marcin Hakiel postanowił nie zdradzać za wiele na temat swojej nowej sympatii. Partnerka tancerza po raz pierwszy postanowiła jednak wypowiedzieć się o ich relacji! Co dokładnie ujawniła fanom? 

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Co wiadomo o nowej partnerce Marcina Hakiela? Tancerz opublikował zdjęcia z ukochaną!

Były mąż Katarzyny Cichopek od czasu do czasu w swoich mediach społecznościowych uchyla rąbka tajemnicy na temat związku ze swoją nową ukochaną. O tajemniczej blondynce czule obejmującej na zdjęciach Marcina Hakiela wiemy jedynie, że ma na imię Dominika. Na profilu mężczyzny widnieją zaledwie trzy fotografie z ukochaną, jednak na żadnej z nich nie zobaczymy twarzy kobiety — zawsze stoi ona tyłem, bądź zakrywa twarz włosami. Jak tłumaczy to tancerz?

 
Moja kobieta podjęła decyzję o nie pokazywaniu twarzy, co nie znaczy, że czasem nie wstawię wspólnego zdjęcia. Żyję według prostych zasad, pokazuje prawdę, co to uznam za stosowne do upublicznienia.

- wyjaśnił w jednym z opublikowanych na Instagramie postów. 

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek przerwała milczenie! Mówi o Hakielu i dzieciach

Nowa ukochana Marcina Hakiela dementuje plotki o kryzysie w związku. Co wyznała?

Czujni internauci zauważyli jednak niedawno, że z mediów społecznościowych tancerze zaczęły znikać zdjęcia z jego nową partnerką. Jednak z zaniepokojonych fanek postanowiła wprost zapytać Marcina Hakiela o sytuację między nim a jego ukochaną: 

Zniknęły zdjęcia z Pana dziewczyną. Czy to już nieaktualne Panie Marcinie?

- skomentowała jednak z internautek. 

Marcin Hakiel postanowił jednak nie zaspokajać ciekawości zatroskanej fanki. Wyręczyła go w tym jednak sama Dominika, które zdecydowała zażegnać towarzyszące ich związkowi spekulacje. 

Zapewniam, wszystko jest po "staremu", ale pięknie jest wtedy, gdy jest się dla siebie, a nie wszystkich.

- odpowiedziała krótko na pytanie internautki. 

Marcin Hakiel z nową ukochanąMarcin Hakiel z nową ukochaną Instagram.com / @marcinhakiel

 
Więcej o: