Katarzyna Cichopek pokazała trening. Zaniepokojona internautka: Czy to już nie obsesja?

Katarzyna Cichopek należy do grona osób, które prowadzą aktywny tryb życia oraz regularnie ćwiczą. Aktorka pochwaliła się na instagramowym profilu nagraniem swojego treningu. W komentarzach pojawiło się wiele głosów zachwyconych, ale też zmartwionych fanów.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

W ciągu ostatnich kilku miesięcy życie Katarzyny Cichopek mocno się zmieniło, nie tylko w aspekcie prywatnym, ale również zawodowym. Dużym zainteresowaniem mediów cieszyło się zakończenie wieloletniego małżeństwa z Marcinem Hakielem oraz przedstawienie w social mediach nowego związku z Maciejem Kurzajewskim. Widzowie mogą obecnie śledzić losy Cichopek nie tylko w mediach społecznościowych, ale również mogą ją zobaczyć w roli prowadzącej "Pytanie na śniadanie". Jednym z nieodłącznych elementów życia aktorki jest zamiłowanie do treningów i aktywnego trybu życia, co Cichopek chętnie udostępnia na swoim profilu na Instagramie.

Zobacz wideo Co gwiazdy robią podczas wolnego w domach?

Katarzyna Cichopek pokazała, jak dba o formę. Jak wygląda jej trening?

Serialowa Kinga z "M jak miłość" pochwaliła się internautom na swoim profilu na Instagramie, jak dba o formę. Katarzyna Cichopek podczas treningu daje z siebie wszystko. Tym razem zaprezentowała ćwiczenia na stepie, z użyciem ciężarków oraz powtarzając niełatwe serie ćwiczeń na macie. Aktorka jako częsty gość siłowni może obecnie pochwalić się świetną formą. Gwiazda wybrała na trening różowy komplet składający się z legginsów oraz sportowego stanika.

 

Internauci nie przeszli obojętnie obok treningu gwiazdy. Jak zareagowali?

Nagranie treningu udostępnione przez Katarzynę Cichopek spotkało się z wyjątkowym entuzjazmem ze strony internautów:

Podziwiam, wow porządny trening.
I taką aktywność w sieci to ja szanuję.
Ma Pani figurę super kobiecą.

Pojawiły się również zaniepokojone głosy pod postem:

Kasieńko, ale zawsze z umiarem
Trzeba się zastanowić nad tym, czy to nie już obsesja?

Również ukochany aktorki, Maciej Kurzajewski, zareagował na poczynania Cichopek, zostawiając pod nagraniem polubienie.

Więcej o: