Nie może znaleźć miłości. Wygląda na 18 lat, ale gdy zdradza prawdziwy wiek, mężczyźni "jej nie chcą"

Princess April znana jest w internecie nie tylko ze względu na młody wygląd, którym chwali się na instagramowym profilu. O kobiecie zaczęło być głośno również za sprawą jej wieku oraz randkowych historii.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Doda o wyborze partnerów. "Co ja się będę 70-letniej matki słuchać"

W internecie niektóre filmiki z czasem okazują się hitem i stają się viralowe. Tak właśnie było w przypadku pewnej amerykanki, której nagranie na platformie TikTok zostało odtworzone ponad 8 milionów razy. Korzystając z popularności, jaką przyniósł jej film, Princess April korzysta z tzw. pięciu minut sławy. Co przyczyniło się do takiej sławy kobiety? Okazuje się, że nie chodzi tylko o wygląd, ale również o wiek.

 

Ma problem, by znaleźć tego jedynego. Wszystko przez wiek

Filmiki, na których Princess April zdradzała internautom historie z randkowania, przyniosły jej sporą popularność w sieci. Wiele osób oceniało jej wiek na ok. 20-25 lat. Rzeczywistość zaskoczyła większość jej widowni. Nikt nie spodziewał się, że jest dużo starsza i obecnie ma 45 lat. Okazuje się, że spotykając się z mężczyznami na randkach, ci rezygnowali z dalszego poznawania się, gdy dowiadywali się, ile naprawdę ma lat. Pod jednym z filmów napisała:

Mężczyźni nie chcą mnie, kiedy ujawniam im prawdziwy wiek, że mam 45 lat.

April przyznaje, że prawda na temat jej wieku stanowi barierę w poznaniu dojrzałego mężczyzny. W komentarzach pod filmem pojawiło się wiele słów zdziwienia i zachwytu.

Widzę miny oglądających ten film osób.
Niemożliwe! Chyba 24 lata.
Twój mąż będzie szczęściarzem.
Wyglądasz na 18 lat.
 

Internauci myśleli, że ma 25 lat. Jej prawdziwy wiek wciąż wywołuje zaskoczenie

Princess April wciąż wykorzystuje swoją popularność w sieci i próbuje ją utrzymać. 45-latka regularnie publikuje nagrania nie tylko na platformie TikTok, ale również na Instagramie. Jej profil obserwuje ponad 60 tysięcy osób. Kobieta chętnie chwali się prywatnymi ujęciami, ukazującymi jej smukłą sylwetkę i młody wygląd, ale również pokazuje efekty profesjonalnych sesji zdjęciowych.

Więcej o: