To ją Shakira porównała do Twingo i Casio. Jak dowiedziała się o kochance? Winny dżem

Ma 23 lata i pochodzi z Barcelony. To właśnie dla niej Gerard Pique miał stracić głowę i odejść od Shakiry po niemal 12-letnim związku. Jak piosenkarka dowiedziała się o zdradzie piłkarza? W sieci pojawia się coraz więcej nowych informacji. "Ta znajomość trwa dłużej, niż przypuszczała".

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Przerobiła piosenkę "Despacito" i jej kariera nabrała tempa. "W tekście wpleciony był hejt"

W ostatnim czasie znów głośno jest o rozstaniu Shakiry i Gerarda Pique. Wszystko przez nową piosenkę artystki, której tekst odbił się w mediach szerokim echem i wywołał lawinę komentarzy. - Zamieniłeś Ferrari na Twingo, zamieniłeś Roleksa na Casio - śpiewa Shakira w nowym utworze, rozliczając się z byłym za zdradę

Kożuchowska jest starsza od męża o 9 lat. 'Myślałam, że kwiaty przesyła dojrzały mężczyzna' Kożuchowska poznała męża w czasie pogrzebu Jana Pawła II. Ona miała 37 lat, on 28

To ją Shakira porównała do Casio. Kim jest 23-letnia kochanka Gerarda Pique?

O wybrance piłkarza nie ma póki co zbyt wiele informacji. Jak podaje hiszpański magazyn "Marca", 23-letnia Clara Chía Martí pochodzi z Barcelony i studiuje na kierunku public relations. Z kolei lifestyle’owy magazyn "Vanitatis" poinformował, że para po raz pierwszy miała spotkać się w klubie nocnym, gdzie dziewczyna pracowała, a Gerard Piqué bawił się ze swoimi kolegami. - Momentalnie się w sobie zauroczyli - miało przekazać gazecie jedno ze źródeł. Aktualnie Martí pracuje podobno w dziale administracyjnym firmy Kosmos należącej do Pique, która zajmuje się projektami sportowymi.

 

Dzieli ich 25 lat Dzieli ich 25 lat, łączy wspólna miłość. Codziennie mierzą się z hejtem

Jak Shakira dowiedziała się, że Gerard Pique ją zdrada? Podpowiedzią miał być słoik dżemu

Informacja o oficjalnym rozstaniu Shakiry i Gerarda Pique obiegła media w czerwcu 2022 roku. Hiszpańskie media już wcześniej rozpisywały się jednak o niewierności piłkarza. Według zagranicznych mediów, Shakira zaczęła podejrzewać Pique o zdradę, gdy pewnego razu wróciła do domu po krótkiej nieobecności i zauważyła, że ze słoika w lodówce ubyło sporo dżemu ze słoika, którego ani piłkarz, ani ich dzieci nie lubią. Po tym incydencie miała podobno wynająć prywatnych detektywów, którzy dostarczyli jej dowodów niewierności Pique. 

To dla niej coś strasznego, bo dowiedziała się, że ta znajomość trwa dłużej, niż przypuszczała

- podał portal Yahoo i serwis Page Six, powołując się na anonimowe źródło. Niedawno gwiazda udzieliła wywiadu dla "This Morning" i choć nie potwierdziła doniesień o słoiku z dżemem, to przyznała, że zdarzało jej się sprawdzać, co zniknęło z lodówki podczas jej nieobecności.

Więcej o: