Aż trudno uwierzyć! Najmodniejsze botki sezonu teraz w CCC za 50 zł. Podobne w Zarze i Deichmann

Na takie okazje warto czekać! W CCC przeceniono botki, które były niezwykle modne w ostatnim czasie. Są szykowne, oryginalne i przykuwają uwagę. Podobnych można poszukać także w innych sieciówkach. Ceny kuszą!

Od dłuższego czasu w modzie powracamy do kultowych fasonów z przeszłości. Dzięki temu możemy przypomnieć sobie o kilku trendach, które oprócz tego, że były stylowe, to również bardzo wygodne. Przykładem są botki na słupku i kwadratowym noskiem, które były modne zarówno w latach 70. jak i na przełomie 90. Ten fason świetnie wygląda ze spódnicami, ale i spodniami. Nie bez znaczenia jest również materiał, bo do łask powróciła skóra lakierowana. Jest nieco ekstrawagancka, ale zawsze z efektem wow. W poszukiwaniu takich modeli warto wybrać się do CCC, Deichmanna i Zary. Ceny są naprawdę kuszące. 

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Te botki to szczyt mody. Wyglądają bardzo stylowo, ale mają też wygodny obcas

W CCC trwa wielka wyprzedaż, na której to można wprost przebierać w rozmaitych modelach. A jeśli lubimy wysokie obcasy, to wrażenie zrobi cenę pewnych bardzo modnych botków. Za jedyne 50,98 zł można kupić botki na wysokim obcasie w kształcie słupka i z kwadratowym noskiem. Szeroki obcas powinien być stabilny, a przez to i wygodny. Modowego twistu dodaje im materiał-skóra syntetyczna lakierowana w kolorze camelowym. Z takim obuwiem nawet bardzo stonowana stylizacja będzie wyglądała obłędnie! Dodatkowo mają złoty łańcuszek, który wygląda bardzo elegancko. 

BotkiBotki fot. CCC

Zobacz wideo Zjawiskowe stylizacje Izabeli Janachowskiej

Botki w stylu retro w Zarze i Deichmannie. Piękne kolory i złoty akcent

Podobne botki można znaleźć w Zarze. Są także lakierowane i mają wysoki obcas w formie szerokiego słupka. I tak jak poprzednie ich nosek ma kwadratowy kształt. Różnią się jednak kolorem, model z Zary jest ciemnozielony. I jest to odcień wprost zjawiskowy, a butelkowa zieleń to kolor, który jest niezmiennie modny jesienią. Kosztują 139,00 zł. 

BotkiBotki fot. Zara

Botki na szerokim obcasie dostępne są też w innym sieciówce obuwniczej-Deichmannie. Są utrzymane w podobnym stylu, co i poprzednie modele, jednak mają niższy i szerszy obcas, oraz wyższą cholewkę. Nie są też lakierowane, jednak mają delikatny połysk. Dodatkowym fikuśnym akcentem jest szeroki złoty łańcuch. Kosztują 89,99 zł. 

BotkiBotki fot. Deichmann

Więcej o: