Jedno pytanie ma zdradzać, czy mężczyzna jest materiałem na męża. "Najlepsza porada dotycząca związków"

Isabella Duffy z Miami zyskała popularność, dzięki trikowi, który ma pomóc kobietom znaleźć odpowiedniego partnera. Według influencerki jedno pytanie wystarczy, aby dowiedzieć się, czy dany mężczyzna jest materiałem na męża. Co ciekawe, wiele widzów przyznało jej rację.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Isabella Duffy to TikTokerka z Miami (Floryda), która niedawno zyskała sporą popularność. Wszystko za sprawą filmiku, na którym dzieli się radą dotyczącą potencjalnych partnerów. Influencerka uważa, że wystarczy zadać jedno pytanie, aby stwierdzić, czy związać się z mężczyzną. Jej wideo zebrało już ponad 3,4 miliony wyświetleń.

Zobacz wideo Gwiazdorskie pary, które dały sobie drugą szansę

Zadaj sobie to pytanie. Odpowiedź zdradzi, czy chcesz wiązać się z tym mężczyzną

Isabella zaskarbiła sobie przychylność fanów dzięki bezpośredniości i ciekawemu spojrzeniu na otaczającą ją rzeczywistość. Prosta, a jednocześnie konkretna rada, której udzieliła w swoim najpopularniejszym filmiku, spotkała się ze sporą aprobatą. Według influencerki jedno pytanie pozwala ocenić przyszłość potencjalnego związku. - Dam wam jedną i jedyną poradę dotyczącą związków, jakiej kiedykolwiek będziecie potrzebować - tymi słowami Duffy rozpoczyna swoje wideo - Spójrzcie na waszego mężczyznę i zadajcie sobie pytanie: "gdyby to był mój syn, a ja byłabym jego matką i gdybym to ja go wychowała, czy byłaby, z niego dumna?" Jeśli wasza odpowiedź to "nie"... Po prostu go rzućcie - podsumowała influencerka.

Kobiety są zachwycone jej radą. W komentarzach podzieliły się swoimi doświadczeniami

Filmik Isabelli z miejsca stał się najczęściej oglądanym wideo na jej profilu. W komentarzach pod materiałem można znaleźć wiele podziękowań od kobiet, które wcześniej nie pomyślały o zadaniu sobie tego banalnego pytania. Podzieliły się także doświadczeniami nieudanych związków.

Jego matka powiedziała mi, że jest nim zawiedziona.
Warto też zadać sobie pytanie: czy będzie w stanie wychować nasze dzieci.
To prawdopodobnie najlepsza porada dotycząca związków. Jest prosta i genialna.
Jego matka powiedziała mi, że nie tak go wychowywała. CO MAM TERAZ ZROBIĆ?
 
Więcej o: