Licytuj zdrową kolację z Katarzyną Błażejewską-Stuhr i Maciejem Stuhrem [AUKCJA GAZETA.PL DLA WOŚP]

Kobieta.gazeta.pl ponownie łączy siły z osobami ze świata kultury, żeby wesprzeć WOŚP. W ramach akcji #JedenDzieńDłużej dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dietetyczka Katarzyna Błażejewska-Stuhr i aktor Maciej Stuhr przekazali na aukcję wspólną, zdrową kolację ze zwycięzcą.

Katarzyna Błażejewska-Stuhr i Maciej Stuhr są małżeństwem, które wie, jak ważna jest działalność na rzecz innych ludzi. Nie bali się pojechać na granicę polsko-białoruską, kiedy wiedzieli, że utknęły tam osoby wymagające pomocy. Po wybuchu wojny w Ukrainie przyjęli pod swój dach rodzinę uchodźców. Wcześniej schronienie u nich znalazły osoby z Czeczenii. Kiedy trzeba działać, po prostu to robią i nie oczekują niczego w zamian. Tym razem dołączają do osób wspierających Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy w ramach akcji #JedenDzieńDłużej. 

Wylicytuj zdrową kolację z Katarzyną Błażejewską-Stuhr i Maciejem Stuhrem

Katarzyna Błażejewska-Stuhr i Maciej Stuhr w ramach akcji #JedenDzieńDłużej przekazali na aukcję wspólną, zdrową kolację ze zwycięzcą licytacji. Para zaprosi darczyńcę do restauracji na dwugodzinne spotkanie. Termin spotkanie zostanie umówiony indywidualnie. Aukcję znajdziecie TUTAJ.

 

#JedenDzieńDłużej to licytacje Gazeta.pl z okazji finału WOŚP <3

Już piąty raz wspieramy Wielką Orkiestrę i oddajemy szacunek tragicznie zmarłemu prezydentowi Gdańska. Paweł Adamowicz nie mógł dokończyć swojej zbiórki na rzecz WOŚP, więc my mu w tym pomagamy – do końca świata i jeden dzień dłużej. Nasze licytacje finiszują w poniedziałek 30 stycznia, dzień po finale WOŚP, a zebrane pieniądze w całości zasilą konto Orkiestry na rzecz wsparcia szpitali sprzętem do walki z sepsą.

>>> Wszystkie licytacje #JedenDzieńDłużej

Więcej o: