52-letnia Iza Kuna topless na okładce. Internauci są jednogłośni. "Rozwalasz system!"

Wszystkie oczy skierowane są właśnie na to zdjęcie. Iza Kuna zaprezentowała się na okładce najnowszego wydania magazynu "Wysokie Obcasy" topless. 52-letnia aktorka zachwyciła internautów znakomitą formą oraz odmienionym wizerunkiem.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Do grona najpopularniejszych polskich aktorek filmowych oraz teatralnych bez wątpienia należy Izabela Kuna, która już od lat cieszy się niesłabnącą sympatią wśród widzów. Ogromną popularność, przyniosła jej rola Gośki w filmie "Lejdis". 52-latka doskonale odnajduje się zarówno w produkcjach telewizyjnych, jak i na deskach teatru, gdzie obecnie występuje na scenie Teatru Współczesnego.

Joanna Liszowska w naturalnym wydaniu pisze o upływającym czasie. 'Piękna kobieta' 44-letnia Liszowska pokazała się bez makijażu. "Coraz mniej Pani w Pani"

Zobacz wideo Iza Kuna pokazała, jak tańczy na rurze. "Z jaką lekkością to robisz"

Izabela Kuna pozuje topless. Zdjęciami pochwaliła się na Instagramie

Izabela Kuna niedawno świętowała swoje 52. urodziny. Aktorka udzieliła wywiadu magazynowi "Wysokie Obcasy" oraz zapozowała przed obiektywem Marty Wojtal. Efektami wyjątkowej sesji zdjęciowej pochwaliła się na swoim profilu na Instagramie, gdzie wywołała niemałą sensację. Wszystko za sprawą kobiecych kadrów, na których prezentuje smukłą sylwetkę. W jednym z fragmentów wywiadu zdradziła, jak czuje się ze swoim wiekiem.

Nie oszukujmy się, nie robię już takiego wrażenia na mężczyznach jak w przeszłości. Nie mogę się z tym pogodzić.
 

Reakcja fanów na zmysłowe zdjęcia aktorki. W komentarzach pojawiło się wiele komplementów

Aktorka świetnie odnajduje się w mediach społecznościowych. Izabela Kuna regularnie dzieli się z obserwatorami na Instagramie, których grono liczy już prawie 93 tysiące osób, efektami pracy zawodowej, ale również prywatnymi chwilami. Tym razem zaskoczyła fanów, odsłaniając ciało na najnowszej okładce jednego z magazynów. W sekcji komentarzy, aż zaroiło się od komplementów.

Ogień. Ale ta okładka rozwala system!
Cudowna w każdym calu
Jesteś oszałamiająca, bogini.
Piękno samo w sobie, rozwalasz system tym zdjęciem.

Izabela KunaIzabela Kuna instagram.com/@iza_kuna

Więcej o: