Ten płomienny romans Magdy Gessler wywołał szok. Był owiany wielką tajemnicą. "Zakończył się filmowo"

Mało kto pamięta, że przed laty Magdę Gessler i Piotra Adamczyka połączył płomienny romans. Restauratorka w swojej biografii zdradziła pikantne szczegóły dotyczące jej relacji z młodym aktorem. Wyznała nawet, że to właśnie dla niej wdał się on w "pojedynek na pięści" z jej drugim adoratorem.

Mimo że od romansu Magdy Gessler i Piotrka Adamczyka minęło już ponad 20 lat, temat ten wciąż powraca niczym bumerang i elektryzuje media. W przeciwieństwie do aktora, restauratorka niejednokrotnie publicznie rozpamiętywała "płomienne uczucie", które połączyło ich mimo sporej różnicy wieku.

Zdarzyło się również, że prowadząca "Kuchennych rewolucji" wyznawała w wywiadach , że wydaje jej się, że Adamczyk wstydził się tego, co robił. Co więcej, w swojej biografii Gessler postanowiła wyjawić pikantne szczegóły ich krótkiego związku. O czym opowiedziała?

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Magda Gessler wspomina gorący romans z Piotrem Adamczykiem. Co wiadomo o ich relacji?

W 2021 roku Magda Gessler wydała autobiografię, w której wspomina swój płomienny romans z Piotrem Adamczykiem. Mimo że w książce nie zdradziła tożsamości swojego kochana i nazywa go tam po prostu "Aktorem", fani szybko domyślili się, o kogo chodzi. Ponadto namiętne uczucie, które połączyła restauratorkę i młodszego o 19 lat aktora, kobieta potwierdziła już w 2013 roku, podczas wywiadu u Łukasza Jakóbiaka.

Ja nie rozstaję się w gniewie. Wydaje mi się, że Piotr się wstydzi tego, co robił. Byliśmy blisko, ale może Piotr jest za bardzo mieszczański, by zrozumieć taką osobę jak ja.

- zdradziła restauratorka w programie Łukasza Jakóbiaka.

Zobacz wideo Magda Gessler w zapowiedzi filmu "Bullet Train" z Bradem Pittem

Od tego czasu plotki o ich relacji stały się jeszcze bardziej intensywne. Wiele osób bacznie obserwujących relację Magdy Gessler i Piotra Adamczyka zastanawiało się jednak, co przyczyniło się do jej zakończenia. Jak wyjawiła gwiazda "Kuchennych rewolucji" kulisy ich rozstania okazały się wyjątkowo szokujące.

Restauratorka wyznała, że w tamtym czasie "Aktor" nie był jedynym mężczyzną, który starał się o jej względy. Gessler wyznała również, że konkurentem Adamczyka był jej ekspartner — w biografii określanym mianem "Kelnera". Podczas spotkania panów miało nawet dojść między nimi do bójki.

Urokliwa sielanka z Aktorem zakończyła się równie niespodziewanie i filmowo, jak się zaczęła. Los chciał, że któregoś wieczora natknęliśmy się na Kelnera w dyskotece Organza, a moje koguciki — przepraszam: dwóch rycerzy aspirujących do zdobycia mojego serca – postanowiły rozstrzygnąć spór między sobą i kwestię pierwszeństwa w spektakularny i definitywny sposób — pojedynkiem na pięści

 - wspomniała w wywiadzie Magda Gessler. 

Co w swojej autobiografii Gessler zdradziła o relacji z Adamczykiem? W sieci zawrzało! 

Jeden z najgorętszych tematów polskiego show-biznesu po dziś dzień stanowi fragment autobiografii Magdy Gessler, w której gwiazd "Kuchennych rewolucji" szczerze opowiedziała o swojej intymnej relacji ze znanym aktorem. 

Oboje znajdowaliśmy się akurat w takim momencie życia, że bardzo potrzebowaliśmy miłości.

- wyznała restauratorka w książce. 

Zdradziła również, jak udawało im się przechytrzyć wścibskich fotoreporterów i umawiać na potajemne spotkania. 

Nasz romans wywołał sensację, a dobrym miernikiem jej skali było niewyobrażalne zainteresowanie mediów (...). Na szczęście dzięki gaży za ów nowy, niezwykle kasowy film mógł pozwolić sobie na kupno małego mieszkania niedaleko Starego Miasta. Mieliśmy stamtąd kilometr do Fukiera, mieszkania Aktora i teatru, w którym wtedy grał. Zapewniało nam to względną dyskrecję i kosztowało mniej czasu, stresu i zdrowia.

- czytamy w autobiografii Magdy Gessler. 

Więcej o: