Poszła do kosmetyczki zrobić wymarzony manicure. Efekt ją załamał. "Najgorsze doświadczenie na świecie"

Pewna użytkowniczka platformy TikTok wybrała się do salonu kosmetycznego, by wykonać swój wymarzony manicure, jak z obrazka. Szybko jednak pożałowała tej decyzji, a efektami podzieliła się na nagraniu w sieci.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Piękne, wypielęgnowane paznokcie o kobiecym kształcie to marzenie wielu kobiet. Wiele pań co miesiąc udaje się do salonu kosmetycznego, aby wykonać upragniony manicure. Czasami jednak zdarzają się różnego rodzaju wpadki, a efekty są dalekie od oczekiwań. Tak było w przypadku pewnej użytkowniczki platformy TikTok, która podzieliła się swoją historią w internecie.

Zobacz wideo Paznokcie w kolorze wina i złota krok po kroku

Poszła na manicure w salonie kosmetycznym. Oczekiwania nie zbiegły się z rzeczywistością

Kobieta o imieniu Isabella, funkcjonująca na TikToku pod pseudonimem @isabella.lynne podzieliła się z widzami pewnym nagraniem. Dziewczyna udała się do salonu kosmetycznego z zamiarem wykonania manicure w jasnym kolorze z delikatnymi zdobieniami w postaci czerwonych serduszek, o kształcie migdałków. Przygotowała również efekt, jaki chciałaby uzyskać, wzorując się na zdjęciu z internetu. Oczekiwania kobiety nie zbiegły się jednak z rzeczywistością, co widać na załączonym niżej filmie.

Kobieta określa wizytę w salonie, jako "najgorsze doświadczenie z paznokciami na świecie"

Manicure był wykonany nieestetycznie, paznokcie miały różne kształty, bardziej zbliżone do trumienki, niż migdałków. Również kolor nie zgadzał się ze wzorem na obrazku. W opisie do nagrania Isabella opisała:

Najgorsze doświadczenie z paznokciami na świecie.

Filmik szybko stał się hitem, a w sekcji komentarzy pojawiło się wiele opinii na temat wykonanego manicure.

To nawet nie jest ten sam kształt co na obrazku.
To zdarza mi się cały czas.
Dosłownie, mam ten sam problem.
Tak wiele osób chciało mieć ten sam wzór na paznokciach, a oni go spartaczyli! Co się dzieje.
Więcej o: