Te znaki zodiaku będą miały pecha w tym roku. Los obarczy je licznymi niepowodzeniami

Gwiazdy wskazują, które znaki zodiaku mogą liczyć na szczęście, a które spotkają niepowodzenia. Okazuje się, że trzy z nich czeka pasmo pecha w postaci potknięć, niepowodzeń i wpadek na gruncie miłosnym, przyjacielskim oraz zawodowym. Czy jesteś spod tego znaku?

2023 r. nie dla wszystkich zapowiada się dobrze. Okazuje się, że osoby spod niektórych znaków zodiaku może spotkać wiele nieszczęść. Pechowe wydarzenia, które wpłyną na relacje w domu i w pracy często przekładają się na kiepskie samopoczucie i samoocenę. Czy jesteś wśród tych osób? Pamiętaj, by poniższe opisy znaków zodiaku traktować z dystansem, przymrużeniem oka i jako zabawę.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Horoskop roczny miłosny - strzelec

Te znaki zodiaku będą miały pecha w tym roku. Koziorożec

W 2023 r. Koziorożce mogą napotkać na swojej drodze pecha. Zazwyczaj niepowodzenia są związane z negatywnymi myślami oraz emocjami. Choć życie nie rozpieszcza Koziorożców i często mają ciężej niż inni, wciąż idą przed siebie z podniesioną głową i starają się unikać przykrych doświadczeń. Każda przeszkoda jest dla nich nowym doświadczeniem, któremu mogą stawić czoła. Nowy rok może okazać się czasem licznych wpadek na gruncie zawodowym.

Kożuchowska w panterceMałgorzata Kożuchowska podbija sieć w stylowym płaszczu. Fani zachwyceni

Pech wciąż prześladuje te znaki. Waga

Wagi bywają krytyczne i surowe, dlatego czasem można odnieść wrażenie, że podchodzą do życia negatywnie. To sprawia, że przyciągają pechowe sytuacje. Jeśli nie wierzą w siebie i ulegają pesymistycznym myślom, z czasem może się okazać, że napotykają na swojej drodze same przeszkody. 2023 r. może być dla nich wyjątkowo pechowy. Wpływy otoczenia, uleganie presji i podatność na manipulacje mogą sprawić, że jeszcze w tym roku zakończą kilka znajomości.

znaki zodiakuTe znaki zodiaku tworzą trwałe związki. Z nimi możesz być szczęśliwa

Przyciągają nieszczęścia jak magnes. Baran

2023 r. może być dla Baranów czasem ogromnych problemów i zawodów miłosnych, które źle odbiją się na samopoczuciu. Zbyt szybkie angażowanie się w nowe znajomości i uleganie emocjom mogą sprawić, że każda kolejna relacja zakończy się w tym roku pechowo i niezbyt przyjemnie. Złamane serce może być dobrym pretekstem do tego, by wreszcie zwrócić uwagę na zadbanie o swoją samoocenę. 

Więcej o: