Jennifer Lopez ma 53 lata i nigdy nie wyglądała lepiej. Co za zdjęcia! Odważnie

Jennifer Lopez od 20 lat jest jedną z najpopularniejszych kobiet na świecie. Mimo upływu lat wciąż wygląda rewelacyjnie. Wystarczy spojrzeć na jej najnowsze zdjęcia. - "Szczęka mi opadła", "Zapierasz dech w piersi", "Brak słów" - komentują ludzie w sieci.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Najszybszy na świecie makijaż Sandry Kubickiej. "Wizażyści płaczą, gdy to widzą"

Choć karierę rozpoczęła jako aktorka, jej największą pasją zawsze był taniec i to właśnie z nim chciała związać swoją zawodową przyszłość. Pierwszy przełom w karierze Jennifer Lopez nastąpił w drugiej połowie lat 90., gdy pojawiła się w serialu "South Central", dramacie "My Family", filmie sensacyjnym "Pociąg z forsą" oraz dramacie "Krew i wino", gdzie wystąpiła u boku Jacka Nicholsona. Kariera Jennifer Lopez nabrała jednak prawdziwego tempa po tym, jak zagrała główną rolę w filmie "Selena", w 1997 roku. Oprócz wielu nominacji i nagród za swoją działalność artystyczną, Jennifer Lopez ma na koncie również tytuł najpiękniejszej kobiety na świecie z 2011 roku oraz najbardziej wpływowej gwiazdy z 2012 roku.

 

53-letnia Jennifer Lopez nadal zachwyca. "Jesteś prawdziwą boginią"

W tym roku Jennifer Lopez świętować będzie swoje 54. urodziny i nieustannie zachwyca urodą. Zdaniem niektórych teraz wygląda nawet lepiej niż przed laty. Gwiazda jest bardzo aktywna na Instagramie, na którym obserwują ją ponad 232 miliony osób. Ostatnio JLo podzieliła się kilkoma nowymi zdjęciami i po raz kolejny zachwyciła fanki oraz fanów. 

 

Dla wielu osób Jennifer Lopez jest ideałem kobiecości. Gwiazda prezentuje się zjawiskowo nie tylko na czerwonym dywanie w pełnym makijażu i dopracowanej stylizacji, lecz także w piżamie i bez makijażu. JLo utrzymuje, że nie poddawała się żadnym operacjom plastycznym, ani inwazyjnym zabiegom medycyny estetycznej, a swoją formę zawdzięcza genom, diecie, aktywności fizycznej i pielęgnacji.

 
Więcej o: