Przeglądała TikToka aż nagle... Z nagrania innej dowiedziała się, że chłopak ją zdradza

Liesel przeglądała TikToka, kiedy nagle zobaczyła nagranie obcej kobiety, na którym pojawia się jej chłopak. W nietypowy sposób dowiedziała się o zdradzie. "Przykro mi, że cię to spotkało" - pocieszają ją użytkowniczki TikToka.

Więcej historii kobiet przeczytasz na Gazeta.pl.

Liesel prowadzi profil na TikToku, na którym publikuje treści poświęcone tematyce urodowo-lifestyle'owej. Można tam znaleźć recenzje kosmetyków, porady urodowej, a także treści dotyczące codziennych spraw. Ostatnio jednak pojawiło się nagranie, na którym wyznała, że niedawno dowiedziała się o zdradzie swojego partnera. Odkryła to podczas przeglądania przypadkowych nagrań na TikToku.

Zobacz wideo Znalazłam gumkę w portfelu męża. Czy on mnie zdradza?

Z nagrania innej dowiedziała się, że chłopak ją zdradza

Na filmiku, na którym jedna z użytkowniczek aplikacji, szykuje się do wyjścia z domu, Liesel rozpoznała dom swojego partnera.

Kiedy przeglądasz stronę główną i pokazuje ci się TikTok z dziewczyną, która szykuje się na kolację w domu mężczyzny i okazuje się, że tym mężczyzną jest chłopak, z którym spotykasz się od pięciu miesięcy

- czytamy w podpisie do najnowszego nagrania.

Jej filmik ma prawie 3 mln wyświetleń. Dotarł także do kobiety, z którą zdradził ją mężczyzna. Ta nagrała swoją odpowiedź, w której tłumaczyła się, że nieświadomie została wplątana w ten "toksyczny miłosny trójkąt".

Byłam tą "drugą". To zaczęło się w styczniu 2021 roku. Poznaliśmy się przez aplikację randkową

- wyznała. Dodała, że nagle mężczyzna wyznał, że wyprowadza się do Meksyku. Ostatecznie kobiety wyjaśniły sytuację między sobą i okazało się, że obie zostały oszukane.

Więcej o: