Doda zaskoczyła okładką remixu. "Gorący akcent" przykuł szczególną uwagę fanów

Doda ponownie wzbudziła wiele emocji wśród internautów, tym razem udostępniając nowe zdjęcie na Instagramie. Wokalistka zaprezentowała oryginalną okładkę nadchodzącego remixu jej singla.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Doda zaliczana jest do grona niezwykle barwnych artystek. Jej życie prywatne oraz zawodowe cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem mediów, oraz prasy. Piosenkarka słynie ze swoich szczerych wypowiedzi. Gwiazda nie boi się głośno wypowiadać własnego zdania, nawet kiedy jest ono dość kontrowersyjne i niecodzienne. Ponadto również jej oryginalne stylizacje budzą wiele emocji, tak jak w przypadku ostatniego stroju, który posłużył jako zwiastun remixu jednej z jej piosenek.

Zobacz wideo Jak wyglądał casting do "Dziewczyn z Dubaju" i dlaczego na scenie się "gotuje"? Paulina Gałązka w Kole Plotka

Izabela Kuna52-letnia Iza Kuna topless. Reakcji internautów nikt się nie spodziewał

Doda wie, jak wzbudzić emocje. Okładka promująca remix singla zaskoczyła

Doda świetnie odnajduje się w mediach społecznościowych. Ostatnio była szczególnie zajęta promocją nowego albumu "Aquaria", który miał premierę 21 października, a zaledwie dzień przed nią uzyskał status złotej płyty. W poszczególnych singlach znajduje się muzyczne rozliczenie z przeszłością, opowieść o rozstaniu i końcu toksycznej miłości. Teraz artystka podzieliła się z fanami zapowiedzią remixu jednego z jej czołowych singli z albumu, czyli "Wodospady".

Reakcja internautów na wiadomość Dody. Fani zwrócili jednak uwagę na zdjęcie

Liczne grono obserwujących profil Dody na Instagramie, których liczba wynosi już ponad 1,5 miliona osób, nie przeszła obojętnie wobec ostatniego postu artystki. Gwiazda przykuła uwagę fanów nie tylko wiadomością o nadchodzącym remixie jednego z hitów z jej ostatniej płyty, ale również samą grafiką. W sekcji pojawiło się wiele komplementów oraz uwag.

Ten gorący akcent na okładce.
Piosenka promowana piersiami.
Śliczna, nie mogę się doczekać.
 
Więcej o: