Shakira na zdjęciu sprzed 30 lat. To naprawdę ona? Co za włosy! "O rany!"

Shakira przyzwyczaiła nas do swoich blond loków. Mało kto jednak wie, że w okresie nastoletnim przyszła gwiazda miała zupełnie inną fryzurę. Zobaczcie, jak wyglądała w 1992 roku.
Zobacz wideo Sandra Kubicka z dnia na dzień przytyła 17 kg. "Nie rozumiałam, co się dzieje"

Shakira zadebiutowała na scenie jako nastolatka. Zdobyła serca widzów, jako artystka o niesamowitym głosie i pięknej burzy blond loków

"Zachwycająca jako brunetka"

Na fanpage'u Viral Pop Culture zostało niedawno opublikowane stare zdjęcia piosenkarki z 1992 roku. Shakira miała wówczas 15 lat i była brunetką. 

Pod zdjęciem pojawiło się wiele komentarzy. Oto niektóre z nich:

Wyglądała znacznie ładniej w ciemnych włosach.
Była zachwycająca jak brunetka!
Co za włosy! O rany!
Znacznie lepiej w tej naturalnej wersji

- możemy przeczytać pod postem na Facebooku. 

Shakira na zdjęciu sprzed 30 lat. To naprawdę ona? Co za włosy! 'O rany!'Shakira na zdjęciu sprzed 30 lat. To naprawdę ona? Co za włosy! 'O rany!' screen: Facebook

Shakira o nieudanej fryzurze

Jakiś czas temu w rozmowie z brytyjską edycją magazynu "Vogue" Shakira przyznała, że jedna z jej fryzur była w szczególności nieudana. W 2012 roku gwiazda na jednej z imprez pojawiła się w krótkich blond włosach oraz delikatnej grzywce. Wywinięte pasma stworzyły efekt "hełmu" i dodały jej co najmniej 10 lat. Vogue przypomniał piosenkarce tę stylizację.

Och, jakie to okropne! To naprawdę zła fryzura!

- przyznała. Zdradziła także, że zdecydowała się na takie cięcie za namową teściowej. Montserrat Bernabeu miała doradzić gwieździe podcięcie włosów, gdyż jej zdaniem były one bardzo zniszczone. 

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl lub edziecko@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: