Małgorzata Ostrowska-Królikowska zaskakuje metamorfozą. "Jesteś nie do poznania"

Małgorzata Ostrowska-Królikowska opublikowała na Instagramie post ukazujący efekty jej ostatniej metamorfozy. Fani są pod wrażeniem odważnej fryzury aktorki i wyrazili podziw w licznych komentarzach pod zdjęciem.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska rzadko zmienia fryzurę. Aktorka już od wielu lat pokazuje się fanom w tej samej wersji, czyli w prostym lub lekko pofalowanym bobie. W ostatnim czasie poinformowała, że czeka ją nowy projekt aktorski i opublikowała zdjęcie, na którym wygląda zupełnie inaczej.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Joanna Opozda o Małgorzacie Ostrowskiej-Królikowskiej: Nie wiem jeszcze, jaką jest teściową

Metamorfoza Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej. Aktorka postawiła na odważną fryzurę

Małgorzata Ostrowska-Królikowska już od kilku lat dzieli się z fanami na Instagramie informacjami dotyczącymi zarówno życia prywatnego, jak i zawodowego. Dzięki temu obserwujący mają szansę zobaczyć jej chwile z bliskimi, a także efekty pracy w teatrze czy na planach filmowych. Aktorka nie boi się też wchodzić w interakcje z komentującymi i często im odpowiada. Ostatnio podzieliła się informacją o nowym, tajemniczym wyzwaniu zawodowym i załączyła zdjęcie, na którym od razu rzuca się w oczy burza blond loków. Metamorfoza pozytywnie zaskoczyła fanów aktorki.

 

Roksana Węgiel Roksana Węgiel eksponuje nogi w mini sukience. "Ideał"

Nowa fryzura aktorki spodobała się fanom. Swój podziw wyrazili w licznych komentarzach

Metamorfoza Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej nie przeszła bez echa wśród komentujących, którzy pochwalili wygląd aktorki. Nie ulega wątpliwości, że nowa fryzura wnosi powiew świeżości. Wśród licznych komentarzy pojawiły się nawet porównania do nadchodzącej, oczekiwanej przez wielu wiosny.

Wow! Cudnie.
Fajnie pani w tym loku, looku.
Ślicznie, wiosennie, lekko, świeżo.
Pani Wiosna!!!
Prześlicznie jak aniołek.
Świetna fryzura, super Pani wygląda, strzał w dziesiątkę.
Jak ładnie Pani w takich włosach i te oczy.
Jesteś Gosiu nie do poznania, ale fajnie Ci w takich włosach

Pokazała, jak ciąża zmieniła jej wygląd. W komentarzach zawrzało. 'Dlatego nie chcę rodzić' Pokazała, jak ciąża zmieniła jej ciało. "Dlatego nie chcę rodzić"

Więcej o: