90-latka wygląda jak siostra własnej córki! Zdradziła sekret na "wieczną młodość"

Jakiś czas temu 59-letnia TikTokerka podzieliła się w mediach społecznościowych świetną kondycją swojej 31 lat starszej mamy. Internauci długo nie mogli wyjść z zachwytu, sugerując, że 90-latka wygląda, jak siostra własnej córki. Kobieta postanowiła zdradzić fanom własny sposób na zachowanie "wiecznej młodości".

Po zobaczeniu zdjęć 90-letniej Edna'y Giordano nie da się ukryć, że wygląd kobiety zdecydowanie nie pokrywa się z jej wiekiem. Jednak jak sama przyznaje, nigdy nie stosowała żadnych wymyślnych sztuczek ani diet, jednak dbanie o siebie zawsze było dla niej priorytetem. Doskonała kondycja i prezencja emerytki, sprawiły, że dziś bardzo często mylona jest ona ze swoją 31 lat młodszą córką. 90-latka postanowiła zdradzić własny sposób na zachowanie "wiecznej młodości".  

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

W czym tkwi sekret młodego wyglądu 90-latki? Nie chodzi tylko o dobre geny!

90-latka w rozmowie z brytyjskim portalem mirror.co.uk zdradziła, że jej niezwykła metamorfoza rozpoczęła się ok. 30 lat temu. To właśnie wtedy zdała sobie sprawę, że nie chce stracić swojej mobilności i siły w miarę starzenia się. Dlatego zaczęła wykonywać proste ćwiczenia, które po dziś dzień stanowią jej codzienną rutynę.

Kobieta stawia na trening siłowy, kardio, jogę i ogrodnictwo - stara się spędzać jak najwięcej czasu na świeżym powietrzu, pielęgnując ogród. Jak sama przyznaje, w życiu kieruje się prostym mottem brzmiącym: "jeśli tego nie używasz, to szybko to stracisz".

Internauci pokochali 90-letnią emerytkę! "Wiek nie definiuje twojej podróży". 

90-latkę internauci mieli okazję poznać, po tym, jak jej córka postanowiła pochwalić się nią w mediach społecznościowych. Jak przyznaje 59-letnia kobieta, pewnego dnia zauważyła, że w Internecie nie było wielu osób powyżej 50. roku życia zamieszczających treści związane z fitnessem. Dlatego też uznała, że jej proste, domowe treningi i wskazówki dotyczące fitnessu będą pomocne dla starzejących się kobiet, którym brakuje wiedzy z tego zakresu.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan zdradza, co myśli o Ani Lewandowskiej

Córka 90-latki nie ukrywa, że bardzo często słyszy od innych, że jej mama świetnie się prezentuje, a czasem nawet, że wyglądają jak siostry. Na filmikach zamieszczanych przez 59-latkę możemy zobaczyć m.in. Ednę uprawiającą pilates lub jogę. Nie da się ukryć, że emerytka skradła serca internautów. 

Podczas wywiadu Edna May Giordano podzieliła się z fanami pewnymi mądrymi radami. 

To nieuniknione, że będziemy się starzeć, liczba lat, w których żyjesz, nie musi ograniczać tego, co możesz zrobić lub osiągnąć.

- wyznała emerytka. 

Jeśli stworzysz spójne nawyki, takie jak zdroworozsądkowe wybory żywności, konsekwentny ruch i codzienna wdzięczność, twój wiek nie będzie definiował niczego więcej niż liniowy czas twojej podróży.

- powiedziała córka 90-latki.

Więcej o: