Tak mieszka Katarzyna Dowbor! Fani zwrócili uwagę na pewien ciekawy szczegół

Katarzyna Dowbor od 2013 roku prowadzi program "Nasz nowym dom", w którym wraz z ekipą specjalistów remontuje domy potrzebujących rodzin. W mediach społecznościowych równie chętnie chwali się swoją podwarszawską posiadłością. Jak wyglądają ukochane cztery kąty dziennikarki?

Na co dzień Katarzyna Dowbor zajmuje się prowadzeniem programu, który specjalizuje się w remontach i aranżacjach domowych wnętrz. Nie można się więc dziwić, że i jej mieszkanie prezentuje się wręcz doskonale! Jak przyznaje dziennikarka, w poszukiwaniu domu idealnego przeprowadzała się wielokrotnie. Posiadłość obecnie przez nią zamieszkiwana to już siódma, jednak jak często powtarza — najlepsza i ostatnia. Co najbardziej urzekło kobietę w jej najnowszym podwarszawskim azylu? 

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Jaka historia kryje się za najnowszym domem Katarzyny Dowbor? Znamy szczegóły!

Katarzyna Dowbor w rozmowie z portalem onet.pl przyznała, że już, gdy za pierwszym razem weszła do środka nowego domu, zauroczył ją rozpalony kominek oraz fakt, że jej pies Pepe od razu znalazł sobie wygodne miejsce na kanapie. To właśnie wtedy zadecydowała, że wspomniana posiadłość to miejsca idealne dla niej, był niczym "miłość od pierwszego wejrzenia". 

Co ciekawsze ten podwarszawski azyl początkowo należał do jej bliskiej znajomej, która wcale nie zamierzała go sprzedawać. Dopiero po kilku miesiącach postanowiła zmienić swoją decyzję. Wówczas jego nową właścicielką stała się właśnie Katarzyna Dowbor. Prezenterka oznajmiła również, że wyjątkowo zależało jej na tej nieruchomości, ze względu na możliwość wydzierżawienia łąk, które znajdują się nieopodal domu. Tym sposobem miejsce znalazło się również dla jej ukochanego konia. 

Wszystkie moje zwierzęta są ze mną. Wędrują ze mną z domu do domu
 

Jak mieszka znana i lubiana prezenterka telewizyjna? Podwarszawski azyl zachwycił internautów

Fani prezenterki od razu zauważyli, że dom przyciąga uwagę swoim klasycznym i ciepłym stylem, który jak nie raz wspominała kobieta — jest jej ulubionym. Duża działka, na której stoi dom przypominający staropolski dworek, znajduje się w podwarszawskim Konstancinie. Jak opowiedziała sama Katarzyna Dowbor, zaraz po zakupie nieruchomości sporo jednak w niej zmieniła. Na górze z trzech sypialni zrobiła dwie, jednak sporo elementów wyposażenia zostało po poprzednich właścicielach, np. klamki, dębowa podłoga i solidne kuchenne meble robione na zamówienie.

Sprawdź też: CCC wyprzedaje kultowe botki za 50-98 zł! Pokochasz je za ponadczasowość 

 
Zobacz wideo Joanna Koroniewska pokazała piękny ogród Katarzyny Dowbor

Te z nas, które obserwują Katarzynę Dowbor na Instagramie, wiedzą, że chętnie chwali się ona zdjęciami wykonanymi w swoim podwarszawskim azylu. To właśnie dzięki temu, możemy dokładnie przyjrzeć się domowi od środka. Oprócz przestronnych i przytulnych wnętrz posiadłość dziennikarki wyróżniają również eleganckie dekoracji i mnogość dekoracji. W znajdujących się tam pokojach dominuje drewno i biel. 

 
Więcej o: