Choć przez operacje plastyczne niemal straciła życie, nadal je robi. "Nigdy się nie zestarzeję"

Dolly Parton znana jest ze swojego niesamowitego talentu oraz miłości do operacji plastycznych. Nie zrezygnowała z nich, nawet gdy wylądowała na stole operacyjnym, a lekarze walczyli o jej życie z powodu implantów w biuście. Choć skończyła 77 lat, uważa, że nigdy się nie zestarzeje.

Dolly Parton to popularna amerykańska piosenkarka muzyki country. Urodziła się 19 stycznia 1946 roku w Tennessee, gdzie mieszkała z rodzicami i jedenaściorgiem rodzeństwa. Jest kompozytorką, autorką tekstów, aktorką i pisarką. Stworzyła ponad 3 tysiące piosenek, w tym także rozsławioną przez Whitney Houston "I Will Always Love You". Na swoim koncie ma wiele wielkich przebojów. Gdy miała 19 lat, podpisała pierwszy kontrakt. Wkrótce ukazały się jej single i debiutancki album. Prywatnie jest matką chrzestną Miley Cyrus.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Gwiazdy, które powiększyły sobie usta. U niektórych zmiana jest widoczna na pierwszy rzut oka

Dolly Parton niemal straciła życie przez operacje plastyczne. "Będę wyglądać, jak postać z kreskówki i dobrze mi z tym"

Dolly Parton słynie nie tylko z ogromnego talentu, ale również z miłości do operacji plastycznych, przez które w 1992 roku omal straciła życie. To właśnie wtedy powiększyła piersi do takich rozmiarów, że musiała poddać się operacji, gdyż implanty eksplodowały. Mimo to wciąż chętnie eksperymentowała z chirurgią plastyczną. W rozmowie w "The Oprah Conversation" zdradziła, że nie myśli o swoim życiu w kategoriach liczb. - Nigdy się nie zestarzeję, bo nie mam na to czasu. [...] Będę wyglądać na tyle młodo, na ile pozwolą mi moi chirurdzy plastyczni. Będę wyglądać, jak postać z kreskówki i dobrze mi z tym - powiedziała.

 

Artystka przyznała, że chciała targnąć się na swoje życie. "To był znak od Boga"

Od 30 maja 1966 roku jest w związku małżeńskim z Carlem Deanem. Ich związek od zawsze uchodził za idealny. Ogromnym zaskoczeniem było, gdy w latach 80. na jaw wyszło, że piosenkarka wielokrotnie zdradzała swojego męża. Jej romansami żyła wtedy cała Ameryka, przez co artystka była gotowa targnąć się na swoje życie, o czym możemy dowiedzieć się z jej autobiografii. Siedząc na piętrze w sypialni, wyjęła z szafki nocnej pistolet. - Patrzyłam na broń przez długi czas. Następnie podniosłam ją, potrzymałam przez chwilę, w tym czasie przybiegł na górę nasz pies Popeye. Odgłos jego łap wytrącił mnie z letargu. Myślę, że to był znak od Boga - napisała. Mimo kryzysu para postanowiła dać sobie drugą szansę. Są razem od 57 lat.

 

Jeśli w związku z myślami samobójczymi lub próbą samobójczą występuje zagrożenie życia, w celu natychmiastowej interwencji kryzysowej, zadzwoń na policję pod numer 112 lub udaj się na oddział pogotowia do miejscowego szpitala psychiatrycznego. Jeśli potrzebujesz rozmowy z psychologiem, możesz skorzystać z Kryzysowego Telefonu Zaufania [Kryzysowy Telefon Zaufania 116 123] pod numerem 116 123. Na stronieliniawsparcia.pl [LINK] znajdziesz też listę organizacji prowadzących dyżury telefoniczne specjalistów z zakresu zdrowia psychicznego, pomocy dzieciom i młodzieży czy ofiarom przemocy.

Więcej o: