Grażyna Torbicka zdradziła sekret swojej figury. Od lat jest wierna tej prostej zasadzie

Nie diety, ani trenigi. Okazuje się, że sekretem zgrabnej figury Grażyny Torbickiej jest zdrowy rozsądek. Dziennikarka zdradziła sekret, dzięki któremu może się pochwalić nienaganną sylwetką.

Grażyna Torbicka jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich dziennikarek. Na ekranie po raz pierwszy można ją było oglądać w 1985 roku. Prezenterka ma 63 lata i zachwyca nie tylko swoim dziennikarskim warsztatem, ale też nienaganną sylwetką. Okazuje się, że nie korzysta ona jednak z rygorystycznych diet, ani nie spędza godzin na siłowni. Sekret jej figury jest bardzo prosty. 

 

Grażyna Torbicka zachwyca figurą. Zdradziła swój sekret 

Grażyna Torbicka nie rezygnuje ze swoich ulubionych posiłków i nie wierzy w diety cud. Przyznaje też, że nie przepada za ćwiczeniami i nigdy nie trenowała. Jej ulubioną formą aktywności są długie spacery z psem. Uwielbia również jogę, a zimą jeździ na nartach. 

Grażyna Torbicka twierdzi, że swoją zgrabną sylwetkę prawdopodobnie zawdzięcza swojemu tacie, który sam nigdy nie miał problemów z nadwagą. Najważniejsza zasada, którą kieruje się dziennikarka w dbaniu o figurę to rozsądek i umiar. Grażyna Torbicka przyznała, że nie lubi się przejadać. Zazwyczaj decyduje się na niewielkie porcje i ewentualną dokładkę. Gdy czuje się najedzona, odmawia deseru lub je tylko połowę. 

 

Grażyna Torbicka jest fanką kuchni śródziemnomorskiej. Je dużo warzyw i sałatek. Kuchnia śródziemnomorska jest uważana nie tylko za smaczną, ale też bardzo zdrową. Obfituje ona w produkty zawierające dużą ilość nienasyconych kwasów tłuszczowych omega-3 i omega-6.  Podstawą takiej diety są owoce morza, w tym głównie ryby, świeże warzywa, oliwa z oliwek i sery.

Zobacz wideo Grażyna Torbicka w kreacji na festiwal w Cannes

Grażyna Torbicka stawia na naturalność. Nie popiera operacji plastycznych 

Grażyna Torbicka jest przeciwniczką medycyny estetycznej. Nie zdecydowała się na żadne zabiegi upiększające. W rozmowie z Plejadą mówiła:

Mam wrażenie, że wszyscy coraz bardziej zdajemy sobie sprawę z tego, że poprawianie urody i próby pozostania wiecznie młodym za wszelką cenę, to droga donikąd. Czasu przecież nie zatrzymamy. To jest niemożliwe. A dodatkowo, twarz, która poddawana jest wielu zabiegom trwale zmieniającym jej rysy, przestaje być interesująca. 

Zobacz też: Idealne buty dla dojrzałych kobiet. 

 

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o: