Przez rok wrzucali pieniądze do skarbonki zawsze, gdy szli do łóżka. Kwota zaskakuje

Odkładanie pieniędzy do skarbonki znów zyskuje na popularności. Wszystko za sprawą filmików, które od jakiegoą czasu pojawiają się w sieci. Pewna para podzieliła się w sieci swoim nietypowym sposobem na oszczędzanie. Efekt? - "Połączyliście przyjemne z pożytecznym", "Genialne" - komentują ludzie w sieci.

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Katarzyna Bosacka zdradza, jak zrobić obiad za 5 zł

TikTok jest aktualnie jedną z najpopularniejszych platform internetowych na świecie. Użytkowniczki oraz użytkownicy dzielą się tam dynamicznie zmontowanymi filmikami, które poruszają przeróżne tematy. Znajdziemy tam m.in. układy taneczne, trendy, makijaże, stylizacje, a także zaskakujące triki i porady. W ostatnim czasie wiele osób zaczęło oszczędzać. Choć są na to różne sposoby internauci pokochali popularną przed laty "skarbonkę". Jakiś czas temu pisaliśmy o parze, która przez trzy lata wrzucała do kuferka monety o nominale 5 zł, dzięki czemu uzbierali prawie 15 tys. zł. Teraz kolejna para podzieliła się w sieci swoim patentem na odkładanie drobnych.

Przez rok wrzucali pieniądze do skarbonki zawsze, gdy szli do łóżka. Ile udało im się zebrać?

Pochodząca z Meksyku para udostępniła w sieci filmik z otwierania skarbonek. Ich sposób na oszczędzanie pieniędzy zrobił furorę wśród internautek oraz internautów, a nagranie obejrzało ponad 26 milionów razy. Otóż para wpadła na pomysł, by odkładać sześć dolarów za każdym razem, gdy idą ze sobą do łóżka. W ciągu roku zapełnili monetami kilka skarbonek, w których znalazło się ponad 1300 dolarów, czyli ponad 5,5 tys. zł.

Byliśmy zaskoczeni. Wypełnienie trzech skarbonek pieniędzmi dało nam sporo satysfakcji. Cieszyliśmy się każdą wspólną chwilą

- wyznała kobieta.

Pod postem pojawiło się wiele różnych komentarzy od internautek oraz internautów:

A mówią, że nie żyje się miłością
Połączyliście przyjemne z pożytecznym. Genialne
Będę oszczędzał 100 za każdym razem, gdy nie będę miał nic, czyli zostanę milionerem
Przekonaliście mnie. Muszę spróbować
Ja wrzucam zaledwie jedną na tydzień

- piszą.

Przez rok wrzucali pieniądze do skarbonki zawsze, gdy szli do łóżkaPrzez rok wrzucali pieniądze do skarbonki zawsze, gdy szli do łóżka www.tiktok.com/@fannycastellanosrdz/video/7184127526011292934

Więcej o: