Małgorzata Kożuchowska w szlafroku nie przestaje zaskakiwać. Fani reagują. "Prawdziwy talent!"

Małgorzata Kożuchowska podzieliła się z fanami nagraniem w szlafroku w naturalnej odsłonie. Jednak to nie strój aktorki, zwrócił szczególną uwagę obserwatorów na Instagramie. "Nie wiedziałem" - piszą fani.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Małgorzata Kożuchowska to polska aktorka filmowa i teatralna, prezenterka telewizyjna oraz okazjonalnie wokalistka, co zaprezentowała na nagraniu swoim obserwatorom na Instagramie. Aktorka jest również niewątpliwe piękną kobietą, a widzowie mogą ją znać z roli Hanki Mostowiak w "M jak miłość", w którą wcielała się w latach 2000-2011. Również udział w innych produkcjach przyniósł jej sławę, chodzi m.in. o: "Rodzinka.pl", "Druga szansa", "Kiler" czy "Kiler-ów 2-óch". 

Zobacz wideo Małgorzata Kożuchowska o Łepkowskiej. "Czasami wbiła mi jakąś szpilę"

DodaDoda zaskoczyła okładką remixu. "Gorący akcent" przykuł uwagę fanów

Małgorzata Kożuchowska ujawnia talent wokalny na nagraniu. Śpiewa piosenkę popularnego duetu

Aktorka doskonale wie, jak zachwycić swoich fanów na Instagramie, a na swoim profilu czuje się jak ryba w wodzie. Kożuchowska poszła o krok dalej i tym razem pokazała się w nieco odmiennej wersji. Na nagraniu ma na sobie jedynie biały szlafrok i zachwyca starannie wykonaną fryzurą i makijażem. Uwagę przykuwa jednak inny aspekt filmu. Chodzi o wokalny popis, jaki zafundowała aktorka. W tle słychać piosenkę popularnego duetu Sanah i Artura Rojka pod tytułem "Tęsknię sobie".

 

Fani nie przeszli obok najnowszego filmu na profilu Małgorzaty Kożuchowskiej

Kożuchowska może liczyć na wsparcie swoich fanów, których grono na Instagramie liczy już ponad 1,1 miliona osób. Ostatni post gwiazdy w postaci nagrania spotkał się z pozytywnym odbiorem ze strony obserwatorów, którzy piszą:

Boska jak zawsze Boska
Ale ślicznie śpiewasz, nie wiedziałem. Prawdziwy talent
Jedna z najlepszych polskich aktorek. Wrodzony talent! Wielkie brawa
Pięknie pani śpiewa.
 
Więcej o: