Zwróć uwagę na 3 znaki. Fotograf ślubny zdradza, że mogą być zwiastunem rozstania

Nie istnieje uniwersalna recepta na udane małżeństwo. Niektórzy błyskawicznie biorą ślub i równie szybko się rozwodzą. Inni dojrzewają do decyzji powoli, tworząc udany związek, aż do śmierci. Istnieją jednak trzy sygnały, które mogą świadczyć o tym, że małżeństwo nie będzie udane.

Fotografka ślubna podzieliła się uwagami swojego znajomego po fachu. Mężczyzna wyróżnił trzy cechy, które mogą świadczyć o tym, że po ślubie nastąpi szybki rozwód.

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Justyna bezlitosna dla Macieja. Sarkastycznie nawiązała do Marty

Fotografka ślubna na TikToku. 3 znaki mające wskazywać na nieudany związek

Shayla Herrington zajmuje się fotografią ślubną. Prowadzi również konto na TikToku, gdzie udziela swoim obserwatorom porad, inspiracji i ciekawostek z wesel i przyjęć ślubnych, na których pracuje. Na jednym z filmów poruszyła kwestię, o której opowiedział jej kolega po fachu. Mężczyzna zauważył trzy powszechnie występujące znaki. Uważa, że na ich podstawie potrafi ocenić, czy małżeństwo będzie należało do udanych.

 Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Fotograf o swoich spostrzeżeniach. Jeśli para nie spędza razem czasu na weselu, związek prędzej czy później się rozpadnie.

Pierwszą kwestią są zdjęcia z rodziną. Zdaniem fotografa, jeśli młodzi pozują ze swoją rodziną osobno więcej niż trzy razy, prędzej czy później się rozstaną.

Drugą sprawą są druhny i drużbowie. Dlaczego? Otóż te osoby najczęściej są wybierane spośród przyjaciół i bliskich młodej pary. Powinni akceptować drugą połówkę, jednak gdy podczas toastu druhny i drużbowie nie rozmawiają z drugim z małżonków, może to być wskazówką, że zwyczajnie nie przepadają za wybranką lub wybrankiem serca swojego przyjaciela.

Ostatnim i najdobitniejszym przykładem jest czas, jaki młoda para spędza razem na weselu. To wyjątkowy dzień w ich życiu i powinni się wzajemnie wspierać. Jeżeli jedno z małżonków woli spędzać czas ze swoją rodziną i bliskimi, to nie jest dobry znak.

Więcej o: