Kim Kardashian na zdjęciu z 2021 i 2022 roku. Ludzie nie wierzą własnym oczom: "To chore"

Kim Kardashian znana jest z zamiłowania do poprawiania swojej urody oraz figury m.in. za pomocą chirurgi plastycznej i medycyny estetycznej. Niedawno w sieci pojawiło się porównanie dwóch zdjęć pokazujące, jak zmieniła się sylwetka Kim między 2021 a 2022 rokiem. - Jak to w ogóle możliwe? - komentują ludzie w sieci.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Ekspertka od żywienia i trenerka dosadnie o tym, co nas tuczy. "To nie pieczywo i ziemniaki"

Kim Kardashian to jedna z bardziej rozpoznawalnych kobiet na świecie. Gwiazda posiada jedno z najpopularniejszych kont na Instagramie. Jej profil obserwuje aktualnie ponad 341 milionów internautek oraz internautów, z którymi celebrytka regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. 

Kim Kardashian w 2021 i 2022 roku. Porównanie zdjęć zaskakuje. "Nie mogę się zdecydować, które jest bardziej przerażające" 

Jakiś czas temu, na jednym z instagramowych fanpage'y Kim Kardashian pojawiło się porównanie dwóch jej zdjęć. Jedno z nich zrobione zostało w 2021 roku podczas sesji zdjęciowej dla marki SKIMS, drugie pochodzi natomiast z 2022 roku i jest kadrem z przygotowań do imprezy urodzinowej Kris Jenner, na której wszystkie siostry Kardashian przebrane były za swoją mamę. Uwagę zwraca to, jak w tym czasie zmieniła się figura Kim Kardashian.

 

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od internautek oraz internautów. Wiele osób zarzuca celebrytce nie tylko retusz, lecz także robienie trendu z kobiecego ciała:

To chore
Wszyscy powinni się obudzić i zrozumieć, że kobiece ciało to nie trend
Ona wybiera. Jej ciało, jej decyzja
Nie mogę się zdecydować, które jest bardziej przerażające
Oba są edytowane, a wy wierzycie, że są prawdziwe
To jest takie toksyczne
Próbują przywrócić trend na "chudy wygląd" pokazując, że duże dziewczyny są niemodne. Niedorzeczne
Jak to w ogóle możliwe?

- czytamy.

Efekt diety, czy kolejnych zabiegów?

W 2022 roku Kim Kardashian przeszła sporą metamorfozę. Celebrytka pojawiła się bowiem na zeszłorocznej MET gali w zjawiskowej kreacji, która należała do Merlin Monroe. Zmiana w jej sylwetce była wówczas widoczna na pierwszy rzut oka. Wiele osób zastanawiało się wówczas, co stoi za jej metamorfozą. Okazuje się, że aby zmieścić się w tę kreację, Kim Kardashian postanowiła schudnąć aż siedem kilogramów w trzy tygodnie.

Dwa razy dziennie wkładałam sauna suit, biegałam na bieżni, całkowicie wyeliminowałam cukier i węglowodany, jadłam tylko warzywa i białko. Nie głodziłam się, ale trzymałam rygor

- wyznała w rozmowie z magazynem "Vogue".

 
Więcej o: