Córka Baldwina o ciąży: jestem wykończona. Ciąża jest trudna, zwłaszcza gdy część rodziny to idioci

Ireland Baldwin w ostatnim poście otworzyła się na temat trudności, z jakimi mierzy się podczas ciąży. Kobieta bardzo szczerze powiedziała o samotności oraz braku wsparcia rodziny.

Zobacz też: CCC wyprzedaje kultowe botki za 50,98 zł! Pokochasz je za ponadczasowość i niesamowity design

Ireland Baldwin otworzyła się na temat trudności, z jakimi mierzy się podczas ciąży

 

Przyszła mama z rozbrajającą szczerością otworzyła się na temat tego, jak przechodzi ciążę. Opowiedziała o zmaganiach z samotnością, utracie przyjaciół, z którymi relacje były zbudowane głównie na wspólnym imprezowaniu oraz smutku związanym z przechodzeniem ciąży daleko od rodziny.

Córka Aleca Baldwina i Kim Basinger opublikowała długi wpis, w którym szczegółowo opisuje swoje doświadczenia.

Ciąża jest ciężka. Bardzo dużo ci zabiera. Nie byłam na to gotowa. Jestem wykończona, zdemotywowana. Czuję, jak czas ucieka mi przez palce, jakby życie toczyło się gdzie indziej.

27-latka spodziewa się pierwszego dziecka z chłopakiem André Allenem Anjosem, muzykiem, z którym mieszka i wspólnie prowadzi biznes. Mimo że kobieta cieszy się na myśl o założeniu rodziny, to ciężko znosi brak wsparcia krewnych.

W swoim wpisie Baldwin przyznała, że dorastała z bardzo zaburzoną percepcją tego, czym naprawdę jest miłość. Podkreśliła również jak ciężko jest być jej daleko od rodziny 

 
Jest mi ciężko nie być blisko mojej rodziny, która mieszka daleko. Blisko są tylko idioci, z którymi nie chce mieć nic do czynienia

Ireland nie określiła, kogo konkretnie ma na myśli, mówiąc o "idiotach". Nie jest jednak tajemnicą, że jej relacje z ojcem są dość skomplikowane.

Nie jest miło widzieć, jak inne kobiety przechodzą ten okres i mają blisko swoich rodziców.

— czytamy we wpisie 27-latki.

Kobieta we wpisie pochwaliła również swojego partnera, mówiąc, że be niego straciłaby rozum.

Zawsze chciałam mieć dziecko z kimś, kto traktowałby nas właściwie i kochał bezwarunkowo.
On jest dla mnie wszystkim.
 

Sytuacja rodzinna Ireland jest złożona, a jej relacje z ojcem dość skomplikowane

W 2001 r. Alec Baldwin i Kim Basinger rozpoczęli batalię sądową o opiekę nad Ireland. Apogeum nastąpiło sześć lat później, gdy aktor nawrzeszczał na córkę przez telefon, określając ją wredną, bezmyślną małą świnią.

Jednak mimo to, kiedy w październiku 2021 r. Baldwin postrzelił śmiertelnie operatorkę Halynę Hutchins, córka stanęła po jego stronie. Po kilku miesiącach 27-latka udzieliła wywiadu Jadzie Pinkett Smith.

Mój tata ogromnie cierpi, a ja go kocham i nie mogę sobie wyobrazić, jak się czuje, ale cała sytuacja jest po prostu druzgocąca.

— powiedziała.

Zobacz wideo Czy pamiętasz pierwszy finał WOŚP? Sipowicz, Markowska, Adamowicz (i inni) wspominają
 

Przypominamy, że Alec Baldwin od 2012 roku jest w związku małżeńskim z Hilarią Baldwin, z którą obecnie wychowują siedmioro dzieci.

Ostatnio Hilaria na swoim Instagramie opublikowała nagranie, pod którym napisała:

Od tych wszystkich małych cioci i wujków, od dziadka Aleca i ode mnie... Wszyscy bardzo się cieszymy za ciebie Ireland i za Andre... nie możemy doczekać się, żeby poznać wasze maleństwo

Co sądzicie o wyznaniu przyszłej mamy?

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o: