15 lat temu była "najpiękniejszą dziewczynką świata". Dziś ma już 21 lat. Jak wygląda?

Jako zaledwie czterolatka zadebiutowała na wybiegu Jeana Paula Gaultiera. W wieku sześciu lat została okrzyknięta "najpiękniejszą dziewczynką świata". Trzeba przyznać, że Thylane Blondeau weszła w świat modelingu z przytupem, a jej kariera bardzo szybko nabrała zawrotnego tempa. Jak zmieniła się po 15 latach?

Pochodząca z Francji Thylane Blondeau już w wieku zaledwie sześciu lat została okrzyknięta "najpiękniejszą dziewczynką świata". Z roku na rok jej uroda zachwycała coraz bardziej i znajdowała uznanie wśród największych projektantów i fotografów mody. Współpracowała m.in. z takimi markami jak Dolce & Gabbany, L'Oréal, Karla Lagerfelda i Versace. Dzisiaj jest już dorosłą kobietą — w kwietniu ubiegłego roku skończyła 21 lat! Czy po 15 latach wygląd dziewczyny wciąż tak samo fascynuje ludzi na całym świecie? 

 

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Jak wyglądał początek kariery francuskiej modelki? Nie zabrakło skandali i kontrowersji 

Niesamowite błękitne oczy, jasne włosy oraz pięknie wykrojone usta — już od najmłodszych lat bliscy Thylane Blondeau zachwycali się jej urodą. Wystarczyło, że ktoś raz spojrzał na dziewczynkę i nie miał cienia wątpliwości, że kariera modelki jest stworzona właśnie dla niej. Mimo że dziecięce gwiazdy nie zawsze wytrzymują presję kariery i schodzą na złą drogę, w przypadku francuskiej młodej modelki, nie było powodów do obaw!

Dziewczynka rozpoczęła swoją karierę już jako 4-latka. To właśnie wtedy wzięła udział w pokazie Jeana Paula Gaultiera podczas Paris Fashion Week. Bardzo szybko spotkała się z uznaniem cenionych na całym świecie projektantów i zyskała rzeszę kibicujących jej fanów.

Jednak, gdy w 2011 roku wciąż bardzo młoda Thylane Blondeau zapozowała w sesji zdjęciowej dla francuskiego "Vogue", wokół jej osoby pojawiło się wiele kontrowersji. Wszystko za sprawą faktu, że francuska modelka mająca wówczas zaledwie 10 lat zaprezentowała się pełnym makijażu i wyzywających strojach, wystylizowana jak dorosła kobieta. Z powodu ostrej krytyki i nagłej fali negatywnych komentarzy, matka "najpiękniejszej dziewczynki" postanowiła zamknąć jej stronę na Facebooku. 

Sprawdź też: Ulubiona marka 50-tek wyprzedaje sukienki za bezcen! 

Zobacz wideo Oliwia Bieniuk pozuje jak modelka

Jak dziś rozwija się kariera "najpiękniejszej dziewczynki świata"? Znamy szczegóły! 

Mimo że Thylane Blondeau na pewien czas zniknęła z mediów społecznościowych, na całym świecie wciąż było o niej bardzo głośno. Jako 14-latka wystąpiła w filmie. W produkcji "Bella i Sebastian 2" zagrała jedną z głównych ról, Gabriele. W 2018 roku założyła własną markę odzieżową "Heaven May", a zaledwie dwa lata później kolejną "No smile". 

 
 

W wieku 17 lat Thylane zajęła pierwsze miejsce na corocznej liście "100 Najpiękniejszych Twarzy Świata" magazynu "TC Candler". Dzisiaj Francuzka ma 21 lat i wciąż rozwija swoją karierę. Na Instagramie śledzi ją blisko sześć milionów osób. Od 2020 r. jest w związku z DJ-em, Benjaminem Attalem — para jest już zaręczona.

 
Więcej o: