Magda Mołek pokazała się bez makijażu. Od 46-letniej dziennikarki trudno oderwać wzrok

Magda Mołek nie boi się publikować na Instagramie naturalnych zdjęć. Na jednym z ostatnich 46-latka zachwyca zdrową cerą i młodym, naturalnym wyglądem, przez co trudno oderwać od niej wzrok. W czym tkwi sekret jej urody?

46-letnia Magda Mołek jest znaną polską dziennikarką, która chętnie porusza trudne tematy i nie boi się wyzwań zawodowych. Co jakiś czas publikuje na Instagramie nowe zdjęcia, by na bieżąco informować o podejmowanych działaniach i być w stałym kontakcie z obserwatorami. Od jakiegoś czasu w mediach społecznościowych coraz częściej stawia się na naturalność. Zdarza się, że również i dziennikarka pokazuje się na zdjęciach w bardzo delikatnym makijażu lub w ogóle bez niego.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Makijaż w stylu Magdy Mołek

Magda Mołek pokazała się bez makijażu. Dziennikarka nie boi się publikować naturalnych zdjęć

Dziennikarka Magda Mołek ceni sobie prywatność, jednak w swojej pracy chętnie omawia istotne dla społeczeństwa tematy. Nie boi się poruszać zagadnień takich jak aborcja, ochrona praw kobiet czy molestowanie seksualne. Jest profesjonalistką pod każdym względem i można uznać ją za ikonę stylu. Ostatnio opublikowane zdjęcie Magdy Mołek na Instagramie przedstawia ją bez grama makijażu. 46-latka zachwyca naturalnością i zdrową cerą co sprawia, że trudno oderwać od niej wzrok.

 

W czym tkwi sekret wyglądu Magdy Mołek? Dziennikarka zdradza, za co jest wdzięczna mamie

W 2018 r. w wywiadzie dla portalu "Jastrząb Post" Magda Mołek wyznała, w czym tkwi sekret jej naturalnego, zdrowego wyglądu i pięknej figury. - Mój sekret to moja mama i wspaniałe geny, za co jej bardzo dziękuję. Wszystkie panie, które mają dzieci, wiedzą ile wysiłku, pracy, nieprzespanych nocy, pędzenia, niezdążenia nas czeka, więc te figury chyba robią się same - powiedziała dziennikarka.

Więcej o: