Tak teraz wygląda 64-letnia Andie MacDowell. Kiedyś znali ją wszyscy. "Nie staram się wyglądać młodo"

Znana z "Cztery wesela i pogrzeb" czy "Dzień świstaka" Andie MacDowell świętuje 40-lecie kariery aktorskiej. Jak gwiazda wygląda teraz?

Zobacz również: Te ikony stylu znają przepis na wieczną młodość

Jakiś czas temu w wywiadzie dla Vouge,  Andie MacDowell otworzyła się na temat starzenia się

Znana z Cztery wesela i pogrzeb czy Dzień świstaka Andie MacDowell świętuje 40-lecie kariery aktorskiej. Andie MacDowell była jedną z tych modelek z okładek czasopism modowych, którym udało się trafić do świata filmu. W latach 90. stała się jedną najbardziej rozpoznawalnych gwiazd Hollywood. Jakiś czas temu w wywiadzie dla magazynu Vouge kobieta opowiedziała o swojej karierze i starzeniu się.

 
Nie panikuje na słowa „starość" czy „dojrzałość". Jestem po sześćdziesiątce i celebruję to. – Ja starzenie się afirmuję. Nie odmładzam się na siłę, nie staram się wyglądać młodo, tylko zdrowo

– mówiła.

Jako trzydziestolatka za Seks, kłamstwa i kasety wideo z 1989 roku, swój trzeci film, dostała nominację do Złotego Globu.

W 1991 roku, po intensywnym czasie na planie trzech filmów jednocześnie, doszła do wniosku, że nie chce poświęcać się dla kariery.

Macierzyństwo zawsze było dla mnie najważniejsze 

Syna i córki wychowywała blisko sztuki i daleko od telewizora. Wszyscy od najmłodszych lat występowali na scenie, chodzili na balet i uprawiali sport. Jedna z jej córek- Margaret, postanowiła iść w ślady mamy i została aktorką. Zagrała główną rolę w hitowej produkcji Netfliksa Sprzątaczka. Andie MacDowell zagrała tam drugoplanową rolę, w której miała okazję wcielić się w rolę swojej rówieśniczki – dziś jest po sześćdziesiątce. 

Do tej pory proponowano mi role pięćdziesięciolatek. Czułam, że grając młodsze bohaterki, niejako przyznaję, że kobiety z wiekiem przestają być wartościowe 

– tłumaczyłą.

 

Andie MacDowell wraz z córką pojawiły się na Fashion Week-u w Berlinie

Ostatnio MacDowell pojawiła się wraz z córką na Fashion Week-u w Berlinie. Na pokazie marki Marc Cain w Berlinie pojawiły się zarówno polskie gwiazdy – Małgorzata Foremniak, Anna Maria Sieklucka – jak i te światowego formatu. W pierwszym rzędzie zasiadła Andie MacDowell, której towarzyszyła 32-letnia córka Rainey Qualley.

O stylizacji Małgorzaty Foremniak pisaliśmy jakiś czas temu:

"W piżamie na ściankę?" Foremniak zaskoczyła fanów kontrowersyjną stylizacją. Przesadziła?

Zobacz wideo Agnieszka Grzelak o pierwszych walentynkach ze swoim chłopakiem i o tym, jak się do siebie zwracają

Andie MacDowell wraz z córką zachwyciły stylizacjami na pokazie mody

 

Andie MacDowell zdecydowała się na kolorową sukienkę midi, którą uzupełniła delikatnymi dodatkami w postaci beżowych butów i pomarańczowej torebki pod kolor sukienki. Jako okrycie wierzchnie wybrała płaszcz w kolorze écru. Córka aktorki założyła gorsetowy top w delikatną kratkę, który uzupełniła satynową błękitną spódnicą i białymi kozakami. Wisienką na torcie była delikatna brązowa torebka uzupełniająca stylizację.

Kobiety wyglądały wspaniale!

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Źródło: Vouge Polska

Więcej o: