Znalazła w lumpeksie idealną suknię ślubną. Gdy ją zobaczyła, nie mogła uwierzyć w cenę. "Kosmos"

Suknia ślubna za ułamek ceny? To możliwe. Pewna tiktokerka pochwaliła się na filmiku zdobyczą z lumpeksu. Cena za ślubną kreację zaskoczyła internautów, którzy podzieli się również swoimi doświadczeniami.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Wybór sukni ślubnej często jest problemem, który spędza sen z powiek wielu przyszłym pannom młodym. Ceny przy organizacji ślubu oraz weselnej imprezy potrafią przyprawić o zawrót głowy. Wydatków jest wiele, a jednym z nich jest właśnie zakup wymarzonej sukni ślubnej, o której wiele kobiet marzy, już od dzieciństwa. Okazuje się również, że na tym aspekcie można zaoszczędzić. Swoją historią podzieliła się pewna użytkowniczka platformy TikTok.

Zobacz wideo Agnieszka Woźniak-Starak znalazła w sklepie bluzkę za 10 zł. To w niej dziś chodzi

Suknia ślubna z lumpeksu za grosze? To możliwe! Poznaj historię jednej z Tiktokerek

Kreacje z drugiej ręki lub ze sklepów z używaną odzieżą mogą okazać się prawdziwymi perełkami za naprawdę niewielkie pieniądze. Użytkowniczka funkcjonująca na platformie TikTok pod nazwą @zielona_sroka podzieliła się z użytkownikami dynamicznie zmontowanym filmem. Kobieta zrelacjonowała swoje wyjście, do jednego z second-handów. W ręce internautki wpadła piękna suknia ślubna, która kosztowała, jak się okazało po umieszczeniu na wadze, niecałe 100 zł. Na nagraniu słyszymy:

Na taką perełkę trafiłam ostatnio na zakupach. Była przepiękna, każda z nas chyba o takiej kiedyś marzyła, chociaż nie mój klimat. Z ciekawości zapytałam o cenę. Niecałe 100 zł

Perełka z drugiej ręki. Kobieta zachwyciła swoją zdobyczą z lumpeksu inne internautki

Pod udostępnionym filmikiem pojawiło się wiele komentarzy od zachwyconych zdobyczą internautek, które również zdecydowały podzielić się swoimi doświadczeniami w poszukiwaniu ślubnej kreacji.

Kupiłabym, jakby wyglądała dobrze i pasowałaby na mnie. Nie wydałabym kilku tysięcy na suknię, którą ubiorę raz.
Kosmos. Ja odkupiłam swoją suknię ślubną za 150 zł. Dla mnie była idealna.
Pewnie, że bym wzięła, nie widzę sensu wydawania kilku tys. na suknię którą ubiorę raz.
Ja odkupiłam swoją sukienkę. Zrobiłam małe przeróbki i była piękna jak nowa.
Więcej o: