Farbowała włosy na niebiesko już jako 14-latka. Ma też liczne tatuaże. Dzięki temu "czuje się silna"

Aki Alchemicae to 29-latka z Augsburga w Bawarii, która wyróżnia się oryginalnym stylem. Przyznaje, że nie dba o to, co myślą o niej inni, a wyjątkową przemianę zaczęła już w wieku 14 lat.

Dzięki swoim wyjątkowym wyborom modowym Aki Alchemicae zyskała tysiące obserwujących na Instagramie, TikToku i Twitchu, gdzie internauci regularnie komentują jej stroje. Kobieta określa swój styl jako "dystopijny postapokaliptyczny", a inspiracje czerpie z gier cosplayowych i sci-fi.

Zobacz wideo Sandra Kubicka ocenia stare stylizacje. "Pierwszy i ostatni raz miałam tę torebkę, chociaż kosztowała fortunę"

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Jak Aki Alchemicae odnalazła swój styl? Wszystko zaczęło się, gdy była nastolatką

Aki ubiera się w ten konkretny sposób od 2019 roku, jednak jej przygoda z nietuzinkowym wyglądem zaczęła się już, gdy była nastolatką. Miała 14 lat, gdy dokonała pierwszej zmiany. Zaczęła farbować włosy na niebiesko i nosić wyróżniające się fryzury. Z wiekiem wcale jej to nie minęło, a miłość do oryginalnego stylu sprawiła, że gdy tylko skończyła 18 lat, zaczęła robić sobie tatuaże. W 2019 roku odkryła jednak, w jakich strojach czuje się najlepiej.

Małgorzata Foremniak"W piżamie na ściankę?" Foremniak zaskoczyła fanów stylizacją

 

- Zawsze spędzam o wiele za dużo na tworzeniu moich postaci w grach wideo i w pewnym momencie zdecydowałam, że sama chcę tak wyglądać - powiedziała w rozmowie z Daily Star.

Czym charakteryzuje się taki sposób ubierania? Łączy w sobie różnorodność gotyckiej, rockowej i punkowej mody. Często można zaobserwować go w grach wideo, filmach oraz serialach. Dlaczego jednak kobieta zdecydowała się na taki styl?

Ma specyficzny styl, który przyciąga innych. Dlaczego zaczęła się tak ubierać?

Nie da się ukryć, że styl Aki przyciąga wzrok zarówno na co dzień, jak i w internecie. Kobieta przyznaje jednak, że jej to nie przeszkadza. Ma również wsparcie w swoich bliskich, którzy nie mają problemu z tym, jak się ubiera. - Kiedyś byłam bardzo introwertyczna i trochę nieśmiała, ale ta stylizacja pomaga mi być bardziej towarzyską. Kiedy ją noszę, czuję się silna, naprawdę lubię siebie i postać, którą chcę być na tym świecie - przyznaje.

Roksana WęgielRoksana Węgiel pręży ciało w stroju kąpielowym. Fani zaniepokojeni

Jak reagują na nią internauci? Okazuje się, że wiele osób jest zachwyconych nietuzinkowym stylem kobiety, który zdecydowanie się wyróżnia.

Nadal nie mogę się nadziwić, jak ktoś może mieć tak niesamowity styl i wyglądać tak pięknie! Dziękujemy za podzielenie się z nami swoją podróżą, Aki!
Szczerze mówiąc, twój wygląd jest boski.
Uwielbiam twój styl!
 
Więcej o: