Marieta Żukowska pozuje topless. Internautka oburzona. "Czy w taki sposób trzeba dziś zaistnieć?"

Marietę Żukowską obserwuje na Instagramie niemal 240 tysięcy osób. Niedawno pochwaliła się odważnymi zdjęciami wykonanymi na plaży. Większość fanów była zachwycona, jednak nie obyło się bez kilku krytycznych komentarzy.

Marieta Żukowska pokazała na Instagramie zdjęcia z plażowej sesji. Wakacyjny klimat nie wszystkim się spodobał. Aktorka pozuje bez stanika, zakrywając piersi rękoma.

Zobacz wideo Jak wyglądał casting do "Dziewczyn z Dubaju" i dlaczego na scenie się "gotuje"? Paulina Gałązka w Kole Plotka

Żukowska zaprasza na spektakl i pozuje bez stanika. Piersi przykrywa rękoma

Żukowska znana jest z takich produkcji jak "Hotel 52", "Barwy szczęścia", "Botoks" czy "Anna German". Jest aktywna w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się zdjęciami z planów filmowych oraz ciekawymi stylizacjami. Stawia na elegancki, a zarazem nonszalancki styl, który podoba się fanom. W niedawno zamieszczonym poście dodała odważne zdjęcia wykonane na plaży, na których pozuje bez stanika, a piersi zakrywa jedynie rękoma.

Obudził mnie śnieg i tęsknota za słońcem… Dużo pracy teraz w Warszawie mam i tylko wspominać mogę te plaże dzikie i beztroskie i te wspomnienia dają mi siłę — oby do wiosny, a Wy jak dajecie radę? Bo już długo było szaro, bardzo długo, za długo… Moja przyjaciółka mówi — budzę się — noc, wracam z pracy — noc… Co robicie, żeby nie oszaleć?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

 

Fani aktorki podzieleni. Nie wszystkim spodobały się odważne zdjęcia

Na reakcję fanów nie trzeba było długo czekać.

Jest w Pani urodzie i spojrzeniu coś niezwykle magicznego.
Piękna NATURALNA kobieta aż miło popatrzeć.
Cudnie pani wygląda. Gdy panią widzę, cała szarość znika, a zamiast niej pojawiają się kolory tęczy.
Jest Pani zjawiskowa! 

Niestety pojawiły się również negatywne komentarze dotyczące eksponowania nagości:

Dlaczego wszystkie kobiety muszą pokazywać piersi i inne części ciała? Po co... Czy w taki sposób trzeba dziś zaistnieć? Nie rozumiem...
Więcej o: